SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 167 wyniki i dyskusja po gali!

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 18129

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 2583 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34961
No bo jest przereklamowany - i mowie to nie po jego porażce, ale od dłuższego czasu trabilem na forum, ze Sonnen to ogór i jednowymiarowiecj, jak nie potrafi kogoś obalić to przepyerdala walke w zenujacy sposób wciągu 1 rundy

Co do main eventu, to ja rozumiem zasade, ze nie liczy się sila obrazen, a ilość ciosow, ze mistrza trzeba pokonać zdecydowanie itp. ale styuacja w której po walce jeden gość ma obita facjate, a drugi wygląda jakby był nietknięty i wygrywa ten pierwszy jest totalnie abusrdalna i powinno jakos zmodyfikować ten system punktowania

Szkoda, ze Hendricks nie poszedł na zywiol w pewnych momentach, może i by skonczyl walke przed czasem, jestem zupełnie pewein ze wygra rewanż, ma przewagę psychiczna nad GSP (który się go zwyczajnie boi), lepsze warunki fizyczne, lepsze umiejetnosci itd. no ale chuy wie kiedy będzie rewanż, bo GSP idzie na tymczasowa emeryture i ponownej walki z Hendricksem pewnie będzie unikał jak ognia, co nie jest w mojej opinii zachowaniem godnym prawdziwego mistrza, wiec zycze mu szybkiej detronizacji

ogladales ktoś walke Pettisa?

Zmieniony przez - annihilus w dniu 2013-11-17 11:45:39

Ulubieńcy: Cain Velasquez, Mark Hunt, Luke Rockhold, Genki Sudo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Wiek 84 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 949
GSP krotko i na temat.

annihilus* sonnen przereklamowany? bij sie na tym poziomie co on...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 9074 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45023
Byłem za GSP, było widać że przegrał, ale to co zrobili sędziowie, to... Brak słów.

Ku waszej pamięci, Żołnierze Wyklęci!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dla mnie Hendricks jest nowym mistrzem. Macie może jakiegoś linka z walką GSP vs Hendricks, bo w kilku momentach mi streama cięło i jeszcze raz bym obejrzał dam SOGa

Zmieniony przez - Agares25 w dniu 2013-11-17 12:06:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 606 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12091
Sonnen ma problem jak coś nie idzie po jego myśli, trochę się gubi i nie bardzo wie co ma robić.Szkoda bo jak można nie lubić Chaela?;d

Co do main eventu to moim zdaniem wałek, Hendricks zasłużył na zwycięstwo i to on jest moim zdaniem true champion teraz. A co do tego "odklepania" to też zauważyłem dziwny ruch ręką Hendricksa przy tej gilotynie w 1 rundzie, muszę koniecznie to zobaczyć jeszcze raz.

Zmieniony przez - orfeusz88 w dniu 2013-11-17 12:26:19

champions are made,not born

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Nie jestem fanem GSP i kibicowałem Hendricksowi, ale imo to była typowa walka która mogła pójść w dwie strony. Albo typowwa walka w której wygrywa mistrz, z racji tego że jest mistrzem

Powinien być remis i tyle

1- remisowa, 2 - Hendricks, 3- GSP, 4- Hendricks, 5- GSP

Problem lezy w tym że wygrane rundy przez Hendricksa były wyraźniejsze od wygranych GSP, ale nie na tyle wyraźne żeb było 10-8, a wygrane przez GSP rundy nie były wyraźne, ale wystarczające na 10-9 Muszę na spokojnie obejrzeć jeszcze raz walkę, szczególnie pierwszą rundę i obczaić statystyki jakieś.

Póki co, mimo dużego kibicowanie Hendricksowi, naprawdę nie rozumiem aż takiego wjazdu na werdykt;) Może to wynika ze ludzie mają dość walk gsp czy ki chvj Jednak wydaje mi się że sedno sprawy to właśnie wyrazistość wygranych rund. No i zayebioza że Rory przepyerdolił, aczkolwiek nie widziałe połowy 3 rundy, bo byłem w kiblu. Jak oceniacie werdykt Lawler- Rory?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 8489 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 129311








Hendricks mimo wszystko w niezłym nastroju

Zmieniony przez - B-REAL w dniu 2013-11-17 14:08:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
johny aktywna I runda
dobry początek II, potem zwolnił i zbierał jaby do konca rundy.
III widać, że gazu sporo poszło na wcześniejsze rundy.
IV i V też IMO bez większego zagrożenia dla GSP. Dla Johnego jedynie obalenia pod koniec rundy.

Silny skurczybyk z Hendricksa. Dec dla żorża jaknajbardziej ok. Nie wiem czmeu niektórzy wołają, że wałek. Nie było to 25 min gwałtu ze strony GSP ale IMO to wygrał.

Rashad wow
ten drugi łokieć genialny. Szkoda, że tak się skończyło, kibicowałem Sonnenowi.

najbardziej się ciesze, że nudziarz z kanady przegrał. Szkoda, że nie przez ciężkie KO. Liczyłem, że go Robbie dobije po tym knock downie w 3R. Nie cierpie takich zawodników, obalenie i 0 dmg, nawet leżał i nic nie robił!! ok był z góry i urwał kilka sek rundy. Żal
GRATZZ Lawler!!

Woodley piękna kontra, ogólnie przejechał się po Koscheku. Wyglądał jak wagę wyżej od Josha

Zmieniony przez - jac88 w dniu 2013-11-17 14:18:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
coś czuję ,że taki czołg jak Lombard może skasować GSP ,jak taki Hendricks łykał high kicki GSP jak pelikan ,i się po nich uśmiechał ,tylko ten pewnie cardio nie ma na 5r w WW..

masakra decyzja wszystkie ciosy GSP 0 siły na punkty

1 runda wyraźna przewaga HEndricksa w klinczu jak GSP walił te kolana na punkty a Hendricks oddawał mu kolano w udo które wynosiło nogę GSP 2 metry w górę. może jakby postawił w tej walce na walkę pod siatką to by wygrał to 50-45 ale się nie dowiemy ,mistrza pokonać bardzo ciężko przez decyzję niczym w sławnym KSW , za duża kasa do zrobienia na GSP

cieszy porażka hipstera ,który idzie w ślady GSP i stawia na walenie push kicków palcami na ręce przeciwnika w celu zdobycia punktów ,mam nadzieję ,że nie będzie wstanie zrobić WW niedługo i zostanie zniszczony w średniej gdzie zupełnie nie widziałbym go nawet z takim bispingiem czy rockholdem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1064 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24192
GSP-Johny decyzja zdecydowanie mogła isc w obie strony walka wyrównana ,Hendricks bardzo silny przestawiał GSP pod siadką bez problemu,Rashad na wazeniu wyglondał na forme zycia i sie spodziewałem szybkiego zwyciestwa
Lawler zasłuzenie wygrał ale walka tez dosc wyrównana i obaj mieli dobre sytuacje w tej walce
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 167 LIVE!!!!!!!

Następny temat

Sila i szybkosc ciosu.

WHEY premium