SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 162: Silva vs. Weidman - wyniki i dyskusja po gali.

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 37168

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
@Szwolezer dzięki za linka, ale ja przed spaniem już znalazłem tą galę i dopiero 29% ale tyle zajmuje i coś wolno się ściąga - jak chcesz SOGa to napisz jakiś komentarz tu, bo nie chce mi się szukać twojego komenta jakiegoś a chyba tylko tak SOGa można dać..

@Dremor dokładnie tak, masz rację! Już nie chce wracać do Reema - ale właśnie to w jego przypadku nazywała się gra psychologiczna (zaatakuj mnie śmiało to ja cie skontruje, bo nie moge się przedrzeć przez twoją defensywę) ponadto Reem już w 2 R w stójce miał problemy a w 3 to cardio padło w p***uuu.. ale się cieszę, że Weidman wygrał

@adambs2 niby czego długo mistrzem nie będzie - Weidman ma predyspozycje by być mistrzem na długie lata - jak Anderson nawet.

Zmieniony przez - Steven0 w dniu 2013-07-07 12:26:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 554 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7924
^ może i predyspozycje ma, ale zrozum że wczoraj Anderson przegrał wygraną walkę przez swoje pajacowanie i zlekceważenie przeciwnika. W rewanżu jestem jak nigdy przekonany że Silva to wygra
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 257 Napisanych postów 6046 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47080
Ja tylko przypomnę, że byliście pewni, że Silva ośmieszy Weidmana. Jak będzie trzymał ręce wysoko to trudniej będzie bronić obaleń, a Weidman pokazał że może przyjąć trochę ciosów, a i całkiem dobrze unikał ciosów. I On się rozwija w kosmicznym tempie z walki na walkę. Pierwszy raz dziś widziałem, jak po nogi idzie w walce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
Ależ to są jednak młoty na tym necie, wszyscy teraz koniec pewnej ery, era spidera skoczona, czas na era weidmana, era weidmana zaczęta !! LOLOLOLO, a za pół roku będzie erra belforta

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 257 Napisanych postów 6046 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47080
Lubię tę Waszą pewność. A potem a to Cain zgwałci JDSa a to Weidman skończy Silve
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
Jak będzie rewanż to Silva odzyska ten pasek z palcem w pupie, era silvy dalej będzie trwać

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 257 Napisanych postów 6046 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47080
Czekam z niecierpliwością kochani!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
Świruję przecie, może odzyska, moze nie odzyska, rewanz trzeba zrobić, bo taki silva to można rzec dobrowolnie ten pas weidmanowi oddał

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
@adambs2 z której strony niby ta walka była dla Andersona wygrana?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 257 Napisanych postów 6046 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47080
to jak z barceloną która posiadaniem piłki mecze wygrywa dla fanów
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 162: Silva vs Weidman live!

Następny temat

bjj pod mma

WHEY premium