SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 162: Silva vs. Weidman - wyniki i dyskusja po gali.

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 37034

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
btw nie jestem jego fanem BA ciesze się, że przegrał i dostał KTFO za to co zrobił, ale ja tylko stwierdzam fakty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
nie wiem jak na skałkach jest bo nie czytam, ale tutaj tona gówna też jest. niektórzy mają chyba większe rozkminy przy analizie walk niż teamy zawodników
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 257 Napisanych postów 6046 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47080
A Steven, Weidman miał zadyszkę po próbach poddania Munoza też mi się wydawało, a to w 1R było wtedy, może słabo rozgrzany wychodzi, bo potem z Munozem i tak dobrze wyglądał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 762 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7752
Wiem Steven, musiałem kąsnąć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
DamonMartin: Dana White says Jon Jones is now the No. 1 P4P fighter on the planet.

A tak w ogole to szlak trafil wszystkie super fighty Cholera wie czy teraz nie najblizej bedzie Aldo vs Benson.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
@ziumol tylko na live oglądałem gale jak mi się dziś ściagnie bo dopiero 70% w hd to oglądne drugi raz, ale ja akurat od razu rozpoznaje czy zawodnik jest zmęczony/zraniony i Weidman nie wątpliwie był/mniej czy bardziej.. widziałeś jak w klincz wchodził!? przecież nie zmienił taktyki na walkę w stójce tylko nie mógł obalić - ale oglądne jeszcze raz walke..
na glebie mu świetnie szło.. rewanż imo rozstrzygnie wszystkie wątpiwości i mam nadzieję, że Silva zawalczy w swoim stylu a nie zrobi taki cyrk aby wyjaśnić wszystkie wątpliwości, ale kibicuje ofc Weidmanowi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1441 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25236
' It was a great fight Dana been a true fan since 1995.............. but Silva got cocky n started clowning around n got ko dumb ass.............. but o well Silva is still the best! Pound for pound'


Dobry komentarz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
dokładnie Silva jest nadal najlepszy.. jeszcze GSP obroni pas i Jones trochę to można dyskutować. Teraz Nr 1 w rankingach P4P powinien być jednak GSP obecnie, ale w historii imo nadal Silva..

Biedny Belfort jak Silva dostanie rewanż to zostanie wych**any a jak Silva wygra rewanż to Vitor chyba na emeryturę odejdzie taki wk***iony będzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 257 Napisanych postów 6046 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47080
Ale w stójce spowolniony nie był strasznie względem pierwszej rundy, cholera wie, pokazał nieraz że ma dobre cardio, może spiął się cholera woe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
ey czemu na głównej ufc w rankingu przy weidmanie jest Chris Weidman (Interim Champion) - a anderson dalej champion ?

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 162: Silva vs Weidman live!

Następny temat

bjj pod mma

WHEY premium