SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 162: Silva vs. Weidman - wyniki i dyskusja po gali.

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 37161

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 896 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12654
skąd wiesz ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 1750 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23076
wow Silva znokautowany , takie świrowanie musiało się kiedyś skończyć :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Sonnen przegrał w 2 r przez to, że spanikował i zrobił tego spinning backfista i tyle. Gdyby mu psycha nie pękła pewnie znów by obalił i przeleżał na Silvie następną rundę,dlatego ta walka to kiepski przykład.

Weidman zrobił to co miał zrobić i to wszystko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2723
"Szanować trzeba każdego - Maię, Bonnara, Weidmana, Belforta. Zbierało mu się od Abu Dhabi, gdzie dał jeden z najbardziej żenujących pokazów w dziejach MMA, czekałem dłuuuugo, liczyłem na Belforta, ale zrobił to Weidman." -
Miałem się nie odzywać, bo wolę być czytelnikiem forum - ALE...wyobrażam sobie, że podczas tej pamiętnej walki z Maia, Demian ma yebnięcie porównywalne do Chrisa Nie podniecam się wypowiedziami Andersona po walce, bo przed nią na lewo i prawo gadał, że na stówę będą super-fighty z GSP i JJ (patrz UFC 162 Countdown), że to, co mówi się o Weidmanie jest śmieszne itp. Czy skończyła się pewna "era" - TAK, w UFC 7 lat dominacji to jest era. Nie chcę rewanżu, ale czekam bardzo na spotkanie Chris - Vitor "Dzik" Belfort.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 117 Napisanych postów 1981 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36558
bulletskat
No pewnie, Weidman tylko raz obalił potem nie był nawet tego bliski


Naginania faktów ciąg dalszy. Ile było prób obalenia po tym pierwszym skutecznym?
I czemu wielki MISZCZ Silva tak desperacko zapraszał do stójki? I tak przyfarcił, że Weidman zdecydował się stać naprzeciwko niego zamiast cisnąć o takedown.
(Tu dodam, że moim skromnym zdaniem powinien iść po takedown równie uparcie jak Cain w drugim starciu z JDS. Trochę mnie wyprowadził z równowagi decydując się na stójkę, ale na szczęście dobrze się skończyło, a wielki MISZCZ mu żadnej krzywdy nie zrobił.)

Zmieniony przez - enediktal w dniu 2013-07-07 15:37:04

"It's faster than f***ing shit" (c) Bruce Buffer

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161


Widzicie już o co mi chodzi?

Było chyba z 5 prób jeszcze, Silva odpychał go od siebie jak chciał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1441 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25236
bullet skończ p******ić już bo Ci to nie pasuje. Rozumiem, że przegrał Twój idol, ale jeden strzał czy dwa to żadna różnica - skończył, jak kończy każdy pajac. Ogarnie się i znów będzie mistrzem do końca kariery.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1441 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25236
Chyba nikt nie wierzy w to, że Silva już nie zawalczy o pas - jak Weidman się skończy to Silva znów wyczuje $$.

Zmieniony przez - wiktor902 w dniu 2013-07-07 15:51:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 578 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6237
Anderson na przesrane, jeśli przegrałby dając z siebie 100% każdy by mu wybaczył, ale wiat sportu to także Świat hazardu. Jestem przekonany, że znacznie wiecej ludzi stawiało na Andersona, firmy bukmacherskie są teraz kilkadziesią milionów zielonych do przodu, nie jeden biedny Brazylijczyk poszedł w Rio do banku i wziął pożyczkę by na tego pjaca postawić. w Brazyli porywa się ludzi sławnych lub członków ich rodzin, nie ma zmiłuj, że jest to gwiazda MMA przystawią mu gnata do bani i zmieknie jak każdy w takiej sytuacji. Wspomnicie moje słowa, ta porażka będzie miała dla niego bolesne konsekwencje.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 162: Silva vs Weidman live!

Następny temat

bjj pod mma

WHEY premium