SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 161 15 czerwca 2013 w Kanadzie!

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 9525

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Oczywiście że kibicować dla Hendo co to za pytanie

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 896 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12654
ale jestem ciekawy formy Rashada ... na papierze ma wszystko na Hendo .. ale po ostatniej jego walce to już nic nie wiadomo. Oczywiście jetem za starszym panem :P chciałbym też zwycięstw Barrego i Nelsona
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 257 Napisanych postów 6046 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47080
Ja tam wyczuwam Rashad face 2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
jak Jordan podejmie w stójce walkę z Barrym to się to dla niego ciężkim KO prawdopodobnie skończy. Różnica w umiejętnościach strikerskich obu panów jest kolosalna. Jordan może dobrym zapaśnikiem nie jest, ale jest bardzo atletyczny i strasznie sprawny, w dodatku jest prowadzony przez Grega Jacksona dlatego z jego strony możemy oglądać dużo klinczowania mającego na celu wymęczenie Barrego. Jordan ma baaardzo dobre cardio.
Jak Jordan sprowadzi to może Barrego zasypać mocnym gnp a może i znajdzie sposób by go poddać. 50/50 w tej walce imo.
Liczę na Barrego, ale to łatwa walka nie będzie chyba, że Jordan zechce stand and bang with HD to będzie to łatwa walka prawdopodobnie
War HypeOrDie!

Zmieniony przez - Steven0 w dniu 2013-06-15 16:32:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
Oczywiście za HD, nie da się go nie lubić i ma fajny styl walki. I ma chyba najmocniejsze lowkicki w HW, a przynajmniej najwięcej walk nimi wygrał. Stójkę ma na niesamowitym poziomie, zobaczyłbym go z Reemem, najlepiej na zasadach K1.

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
a ja z Huntem jeśli wygra z Jordanem i Samoańczyk wyleczy infekcję.
Ja bym na miejscu Barrego nie kopał nisko z Jordanem z kilku przyczyn: myślę, że Jordana tak szybko leg kickami nie zatrzyma a naraża się na obalenie/wejście w klincz dynamicznego Jordana.
Jordan jest słaby w stójce jego defensywa kuleje, powinien próbować albo wysokich kopnięć zwłaszcza, że Jordan jest niski albo po prostu szukać wymian bokserskich - szukać ciosu, który tą walkę skończy..

Woodley pewnie będzie chciał utrzymać walkę w stójce i po prostu tam wypunktować Shieldsa i myślę, że mu się to uda.

Evans pewnie by wrestlef***.

Jimmo też pewnie zrobi brzydką walkę, ale on ogólnie ma przewagę nad Pokrajacem, że go może znokautować w stójce - Perosha znokautował w kilka sekund i w 1R o włos i by Te-Hune skończył a Pokrajac został wypunktowany w stójce przez takiego Beltrana

Zmieniony przez - Steven0 w dniu 2013-06-15 16:39:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469

kurde, oby Woodley kontynuował taki styl walki. Może złapał zajawkę po tym ko i teraz będzie nokautował
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
I Hashad i Hendo to już w sumie starsi panowie, walczą strasznie mało i nierówno...

Jeśli Rashad będzie w formie, to wrestlef*** istotnie. Jak spędzi walkę człapiąc w kółko nie robiąc nic szczególnego jak z Mino, to....

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Bez przesady, Hendo jest 10 lat starszy. To spora różnica jak na mma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
Właśnie wiem, i walczy o wiele dłużej.... Ale Rashad jakiś taki zmęczony się wydaje ostatnio, nawet jak pojechał Davisa.

nie jestem pewien, o co chodzi.

A Hendo to fenomen jednak.

Zmieniony przez - TezAndrzej w dniu 2013-06-15 18:16:39

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC on Fuel TV 10: Nogueira vs Werdum

Następny temat

UFC 162: Silva vs. Weidman - 6 lipca!

WHEY premium