SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 161 15 czerwca 2013 w Kanadzie!

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 9527

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No jestem kuźwa ciekaw Sonnena
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 257 Napisanych postów 6046 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47080


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
OO ziumol dziekuwa za extended preview :D Piąteczka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980






+ na stronie UFC jest do oglądnięcia countdown.
Hendo to The Peoples Champ skoda, że już pewnie się do TSa nie doczłapie nawet jak wygra z Evansem, ale ja sercem zawsze będę za nim.
Hendo 43 lata w sierpniu skończy a taka forma! (przynajmniej fizyczna), ale w ogólnej formie też pewnie jest.. Machida mu nie leżał jak nikt a i tak postawił mu opór i napierał a tak Shoguna 3R masakrował, Fedora znokautował, Feijao i Babalu i mnóstwo innych świetnych walk.. cieszyłbym się jakby Hendo wygrał przez KO i Gustafsson wypadł przez niegroźną kontuzję i Hendo by wszedł za Szweda - znokautował Jonesa i potem Spidera w rewanżu i odszedłby w wieku 43 lat na emeryturę jako najlepszy i najbardziej utytułowany fighter w historii MMA wszechczasów na zawsze




ale się rozmarzyłem

btw wiecie, że to Nelsona ostatnia walka w kontrakcie!?
Czyli jak wygra to dostanie w końcu kontrakt na jaki zasługuje i na nim skończy kariere zapewne w UFC A JAK PRZEGRA z Miocicem to IMO tj i zdaniem wielu fachowych portali zostanie zwolniony, bo:
1. Ma 37 lat
2. Jest gruby i kłapaty co nie pasuje do UFC
3. Ma napięte relacje z Danką i tylko dzięki temu, że dużo ludzi go kocha ma szansę zostać nawet jak przegra z Miocicem.

Wątpię żeby Big Country przegrał stawiam na TKO w IR, ale Miocic to nie ogór - na pewno jest większym zagrożeniem niż Dave Herman i nie jest tak łatwy imo do trafienia jak obecny Kongo a z Mitrione tak łatwo wcale mu nie było, ale w końcu trafił.

Zmieniony przez - Steven0 w dniu 2013-06-12 22:18:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 257 Napisanych postów 6046 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47080
wtf w countdown - Dan Henderson has knocked out Micheal FISHBEIN?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
Nawet fajne countdown, widac ze obydwaj na maxa zmotywowani:

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
foty z konferencji prasowej:













Zmieniony przez - Steven0 w dniu 2013-06-13 23:41:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
Ciężki ten ME to obstawienia. Jak Hendo wyjdzie na takiej pecie jak na Shoguna, to widzę go wygrywającego przez KO z Rashadem. Równie dobrze może być wrestlefvck dla Rashada, Nelson przez KO 1 runda pewne jak amen w pacierzu...

Skoro Struve doyebał Miocica to Nelson go zniszczy

Zmieniony przez - bulletskat w dniu 2013-06-14 01:58:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
Struve kilka razy pływał z Miocicem, do tego jeszcze Stipe dostał palec w oko. Może powalczyć.
Ja bym chciał zobaczyć Nelsona z Patem Barrym. W sumie jakby tak Barry wygrał teraz a potem z Nelsonem to by wszedł do kolejki Do czołówki podjazdu nie ma przez słabiutki parter ale co tam. W sumie jeden z najfajniejszych zawodników w całym UFC.

ME też podobnie podejrzewam jak Buła. W ogóle kurde, zapomniałem, ze to już jutro. Kolejna noc zarwana, a tu się sesja zbliża

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
Miocic to inna liga imho. Tak jak bullet bedzie K.O stawiam na 2 runde. Co do ME to calym sercem za Hendo, ale wydaje mi sie ze Rashad go wypunktuje.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC on Fuel TV 10: Nogueira vs Werdum

Następny temat

UFC 162: Silva vs. Weidman - 6 lipca!

WHEY premium