SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 161 15 czerwca 2013 w Kanadzie!

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 9523

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Rashad w zayebistej formie, w sumie obu bardzo lubię. Ale jeżeli Evans ma to wygrać, przez nudne wypunktowanie do war Hendo.

Jeżeli jednak miałaby to być zayebista batalia, to chyba trochę bardziej będę kibicować Evansowi

Zmieniony przez - Dremor w dniu 2013-06-15 01:53:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161



Ale to jest zayebiste... Lepsze niż jakikolwiek countdown czy primetime. UFC ucz się jak robić materiały promocyjne!

I komu tu kibcować... Z jednej strony poczciwy Hendo z drugiej Rashad który też jest spoko gościem. Najlepsze było by split decision win dla Rashada ale po walce wieczoru/roku tak żeby nikt nie wyleciał ani nic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
Woow, Rashad zayebista forma, ostatnio taka krata była na walkę z Tito I nieźle po nim przejchał. Krata u Evansa oznacza formę, jej brak, to evans bez formy Czuje, ze chyba Sugar wygra to starcie. Chciałbym, ze Pat barry też wygrał, to top5 moich ulubionych gości z HW. Ogólnie gala fajnie się zapowiada. Jeszcze jak woodley uśpi Shieldsa to w ogole odlot :)

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
No niee - Wy się zastanawiacie komu kibicować!? przecież to ofc Hendoooo ja tam chce zobaczyć H-Bomb mimo tego, że wiem że go Rashad pewnie będzie obalał i go trochę zleje w parterze / przeleży.. w sumie w stójce też ma przewagę szybkości Evans i nawet w stójce punktować może pytanie tylko czy ryzykował będzie.
Evans to nie Machida jak walka będzie w stójce to upatruje zwycięstwa Hendersona, który lubi iść do przodu, wywrzeć presję i się może pogubić Evans, obaj w zaj**istej formie, ale na Evansie widać dużo większa presja ciąży co może się na nim odbić w walce, bo Hendo po prostu chce tylko dać dobrą walkę i Hendo wydaje się pewniejszy siebie.

Zmieniony przez - Steven0 w dniu 2013-06-15 09:55:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 780 Napisanych postów 2399 Wiek 5 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37735
Ja tam liczę na Hendo

W ogóle to też chcielibyście być na miejscu tego malca z ważenia, który stał obok Rogana, Celeste i Palmer, witał się z większością zawodników, ubrany w komplet ciuchów PRIDE&UFC i jeszcze parę razy mówił kto ile waży?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
Myślałem, że to syn Hendo - ale nie mogę znaleźć potwierdzającego info o tym

Ja bym chciał tam być, ale nie być traktowany jak dziecko, że bym kopiować Rogana miał no chyba, że bym go miał zastąpić to co innego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 2066 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20029
macie jakies typy bo dzisiaj ide obstawic;)

BO Świat Jest Zbyt Duzy Zeby Byc Małym

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
nad kim się wahasz to mogę Ci powiedzieć co o tej walce myśle Pokrajac tego dzieciaka na rękach trzymał dopiero na ważeniu zauważyłem więc chyba jego dzieciak, ale skoro z Hendo słowo zamienił i po ang coś gadał a Pokrajac to Chorwat więc już sam nie wiem - rozwiążcie tą zagadkę

btw wiecie, że Rosi Sexton ma doktorat z filozofii

Zmieniony przez - Steven0 w dniu 2013-06-15 11:47:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 2066 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20029
postawiłem tak
Evans,Woodley,Jimmo,Nelson, i bosk na Czakajewa z włodarczykiem na ruska;)

Zmieniony przez - Ampuł w dniu 2013-06-15 11:56:42

BO Świat Jest Zbyt Duzy Zeby Byc Małym

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
no mimo, że też stawiam na Woodleya to jednak jest to najmniej bezpieczny typ
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC on Fuel TV 10: Nogueira vs Werdum

Następny temat

UFC 162: Silva vs. Weidman - 6 lipca!

WHEY premium