SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 147 (23 czerwca) ostateczna rozpiska

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6063

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Od "największej gali w historii UFC" poprzez "nie ma walk na karcie" oraz "i cały wielki rewanż też w pisdu" i... kontuzje, k***a, Sarafiana. Tak, za Sarafiana w finale zawalczy Serginho z Mutante... fakt, Serginho jest o wiele lepszy w ulubionej płaszczyźnie Mutante czyli parterze, ale co z tego jak go nie obali, a przydupas Vitora zje w stójce na dzien dobry... no ale koniec końców i tak gala która ma odbyć się już za tydzień nabrała - całkiem smacznych i niezłych - kształtów! W prelimsach szanse dostali chłopaki z TUFa, ogólnie powinny być bardzo dobre walki mimo "braku nazwisk".

Ale z tym Sarafianem sie załamałem, to właśnie jego walka mnie najbardziej z tej gali interesowała, ale na 100% po wyleczeniu wróci i zawalczy w UFC. Szkoda tylko, że Mutante ma praktycznie wygraną w kieszeni...

Main Card
Silva vs Franklin
Mutante vs Serginho
Pepey vs Rony Jason
Werdum vs Russow
Alcantara vs Dias

Prelims
Medeiros vs Damm
Heleno vs Drinaldo
Teixeira vs Viana
Perpétuo vs Mafra
Borges Pancini vs Campos
Arantes vs Vieira
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Polecam obejrzeć wszystkie 4 walki półfinałowe TUF Brazil, (ostatnie 4 odcinki) http://www.ufc.com/tuf-brasil-episodes 

Naprawde świetne starcia szkoda tego finału w średniej jak ja pyerdole.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1441 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25236
Ja p******e... Sarafian miał wygraną w kieszeni praktycznie, a tu kontuzja. W sumie nie opłaca się czytać rozpisek gal bo później jest rozczarowanie. Najlepiej włączać gale nie wiedząc kto walczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
o boże co za main card liczą na 100k PPV chyba nie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Rabittt FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 8533 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 61281
Dopiero co było oficjalnie 4 walki+finały TUF-a a tu nagle całe preliminsy zapełnione?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
Gala 23/24 czerwca, a nie 26.....

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
23 czerwca rzeczywiście, już poprawiam. 3 podobna do 6 mogłem sie pomylić nie



Zmieniony przez - raKhu1 w dniu 2012-06-18 16:12:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
A niech ich coś trafi.. na siłę będą mnie zmuszać do oglądania TUFowców.. Werdum walczy jako 2, a nie jak co-main

ja pier..

Obstawiam 50 000 ppv

Zmieniony przez - bulletskat w dniu 2012-06-18 16:57:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
Myślałem, że gala we wtorek to jakaś kolejna brazylijska perwersja, ale sprawdziłem.

nie wiem nic za bardzo o Diasie, ale Alcantara to kozak, powinna być dobra walka.

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
rozpiska wygląda jakby brazylia grała z portugalią
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2464 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31970
k***a nie Sarafian on miał zniszczyc tego lizusa Mutante:( Mam nadzieję że Dana zobaczy jego potencjał i da mu powalczyc.

Palą to muzycy, nastolatki i dorośli
Urzędnicy i graficy, żony, matki i filmowcy
Palą biznesmeni, starsze laski, młodzi chłopcy
Nikt jeszcze nie poszedł do ziemi, od tej trawki, coś ty?
Palą ją dewotki, heretycy nie chcą słyszeć
Że to z czym kręcą jointy przestanie być narkotykiem

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

M-1 Global: Fedor vs Rizzo 21.06.2012 St.Petersburg

Następny temat

UFC Radio - nowy projekt

WHEY premium