SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 159 - wyniki i dyskusja

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 15395

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1614 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11462
Fajna gala, nie powiem, ale jak na UFC bez szału. Wszystkie walki na równym wysokim poziomie ale brakowało walk które wybiły by się ponad inne. Dziwnie mi się tą galę oglądało. Ale może to przez humor jaki złapałem po MMAA. Ale nie żałuję zarwanej nocki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
no widzę ,że im krócej ktoś wytrzyma z jonesem tym lepiej sobie radził w walce,jones nie widział tego,lekarz przyglądałby się jego palcowi?

Zmieniony przez - xper w dniu 2013-04-28 12:47:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 3900 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129683
no mysle,ze ktos by jednak zauwazyl dyndajacy palec...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
sonnen miał zamknięte prawe oko 30 sekund przed końcem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 3900 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129683
bez przesady,ze zamkniete. on na pewno dostalby zezwolenie na dalsza walke,JJ-nie sadze.

zreszta niewazne,chodzi tylko o to,ze 2x byl blisko pasa i kiedys siedzac w bujanym fotelu pewne bedzie sobie wspominal,ze niewiele brakowalo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
No dobra ale i tak nie sądzę żeby był z siebie zadowolony wiedząc, że wygrał nie skillem tylko przez całkowicie pechową kontuzję.

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
tak co by było gdyby runda miała 30 sekund mniej...k***a dlatego nie lubie takich przerwań ,później wszyscy wszystko kwestionują, j**nął by 5 łokci więcej i nikt by nie miał pretensji,a tak mu sonnen mógł jakąś balaszkę na kolano założyć ,albo gogoplatę...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 3900 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129683
wiadomo,ze nie. ale jak to sie mowi "za tydzien nikt nie bedzie pamietal o okolicznosciach wygranej" nie do konca sie z tym zgadzam,bo ja pamietam takie rzeczy np ale cos w tym pewnie jest.

a Ty,xper,teraz wskaz fragment gdzie kwestionuje decyzje sedziego,albo mam pretensje.....................ludzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
w 1 walce sonnena z andersonem to sonnen pas miałby ,przez jakiś 1 dzień...

nie kwestionujesz ,ale piszesz co by było gdyby przetrwał może by był mistrzem...to ja odpowiadam ,że może za 30 sekund jego twarz by wyglądała zupełnie inaczej,no co by było gdyby sędzia w octagonie zauważył ,że jones ma złamanego palca to Sonnen byłby ''mistrzem''
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 3900 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129683
no owszem,bylby mISTRZEM przez male "m",co nie zmienia faktu,ze by byl. i nie chodzi o to,ze mam zamiar gdybac,co by bylo jakby sedzia nie przerwal walki,czy jakby umial sie lepiej bronic przed poddaniami przez trojkat,tylko o to,ze 2x byl BLISKO. a czy bylby najgorszym mistrzem w historii i oddalby pas przy 1 obronie,to juz nie ma znaczenia,niewiele mu zabraklo i tyle,nie dorabiaj niepotrzebnych ideologii do tego.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MMA Attack 3 - wyniki i dyskusja po gali.

Następny temat

Walka na Gali i problem

WHEY premium