SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 159 - wyniki i dyskusja

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 15396

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
za 3 tyg jacare pociśnie philipou,a Rockhold Belforta.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Ha! Mówiłem że Davis nie ma najgorszej stójki jak idzie do przodu i faktycznie dawał radę. Choć to dalej dosyć niski poziom stójkowy.

Nelson miazga, ale jak zobaczyłem cofającego się Kongo od początku to się tego spodziewałem.

Belcher zawiódł, bo Bisping próbował dać dobrą walkę. Zresztą Davis tak samo, tylko przeciwnicy tak się skupiali na obronie, że walki były nieciekawe.

Jones tak jak myślałem- przewaga fizyczności, atletyzmu to lata świetlne, ale Sonnen wyszedł walczyć. Obaj Panowie wyszli na pełnej kvrwie widać że JJ nie bał się ciosów Sonnena.

Też miałem rozkminę z kumplami co by było gdyby wytrwał, ale prawda jest taka ze 30 sekund to szmat czasu, do 10 można by sobie dysktować czy dałby radę. JJ najpierw jak mu Rogan powiedział przyjął to złamanie ze śmiechem, a potem w miarę upływu czasu było widać że go totalnie mdli i myslałem że zaraz się zrzyga lub zemdleję. Zresztą, co mu się dziwić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 259 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7271
Co by nie mówić, to Sonnen chyba jako pierwszy poszedł na takie bezpośrednie wymiany w klinczu z Bonesem. Ma jaja chłop, bez dwóch zdań. No i jakby to rozegrał tak, żeby przetrwać pierwszą rundę, to bez kitu, zostałby mistrzem.

Davisa kiedyś widziałem jako "ostatnią nadzieję na Jonesa", bo fizycznie niewiele odstaje, zapaśniczo nawet przewyższa, ale jednak Davis za wolno się rozwija i raczej nie będzie nigdy sensownym przeciwnikiem dla JJ.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 762 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7752
Nie chce mi się wierzyć w to omdlenie. Kolega na treningu identycznie złamał palca dużego u stopy i do dziś go zawija w którą stronę chce, było pełno śmiechu. Ja podobnie, tylko, że u mnie nastąpiła blokada i muszę ćwiczyć w butach, a u niego na każdym treningu w parterze ten palec lata gdzie chce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
No przecież ewidentnie było widać podczas wywiadu reakcje JJ. Nie napisałem omdlenie, tylko stan jakby zaraz miał zemdleć;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 762 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7752
Może delikatny jest Nie wiem, nie jestem nim i nie chcę się kłócić, ale powiedziałem tylko, że koleżka miał podobnie na treningu i był śmiech na sali
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Ogólnie bez niespodzianek. Stało się to co się miało stać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
Sonnen postawił opór zapaśniczy Jonesowi jak chyba nikt. Ale jak Sonnen dał radę klinczować to Cormier nie da rady?

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 137 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1449
Powiem tak, na szybko obejrzalem tylko main event i jasna sprawa ze Sonnen byl juz na starcie praktycznie bez zadnych szans ale trzeba mu przyznac ze ma naprawde ogromne serce do walki, wyszedl i chcial sie bic, dal z siebie wszystko, wielkie brawa! Dla mnie zadal wiecej ciosow niz paru przeciwnikow Jonesa razem wzietych :). I w sumie zgadzam sie z przedmowcami rzeczywiscie zabraklo mu 30 sek aby byc mistrzem, z taka kontuzja palca na 99% lekarz nie dopuscilby Bonesa do 2 rundy...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 3900 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129683
ogolnie troche pechowiec z Sonnena,bo z Silva zabraklo mu w pierwszej walce niecalych dwoch minut,tutaj jeszcze mniej,no i coz...w sumie moze teraz mowic,ze 2.5 minuty wiecej i bylby mistrzem obu kategorii to musi byc straszne uczucie miec swiadomosc,ze bylo sie 2x tak blisko,a jednak w CV nie moc sobie wpisac "mistrz UFC",a jedynie "weteran Pride i UFC"...

inna sprawa,ze przy calej sympatii do niego,to bylby bardzo przecietnym mistrzem,zreszta on sam sobie z tego na pewno zdaje sprawe,bo to bystry facet.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MMA Attack 3 - wyniki i dyskusja po gali.

Następny temat

Walka na Gali i problem

WHEY premium