SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 156 Aldo vs Edgar, 02.02.13

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 24130

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2449 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12760
reem zmalał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 999 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11125
Reem wrocil do formy z 2008 roku, mam nadzieje ze to nie przeszkodzi mu porzadnie rozprawic sie z Antonio

Dziwne tylko ze wniosl na wage teraz 264 lbs, a z Lesnarem na UFC 141 kiedy wygladal na duzo wiekszego wniosk 263 lbs, tym razem wazyl sie w jeansach, moze mial w kieszeni jakies obciazniki :D

Zmieniony przez - hektor1800 w dniu 2013-02-02 14:15:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 257 Napisanych postów 6046 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47080
wtedy też w jeasnach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 999 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11125
To jak wytlumaczyc ze teraz wiecej wazy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 257 Napisanych postów 6046 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47080
No ale co się czepiasz? Faktem jest że był wtedy w jeansach więc nie wiem czemu tu szukasz powodu.
W ogóle chyba publika już go tak nie kocha Frankie nabuzowany , bardzo dobrze, oby to wygrał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Z całym szacunkiem, ale niektórzy chyba nigdy nie mieli na sobie choć trochę mięcha w dobrej jakości.

Wszyscy gadają że Reem zmalalał,a był ciezszy o funt niż przy Lesnarze.

Każdy kto ma kawałek mięsa i całkiem niezły bf, wie że wygląd potrafi się zmienić drastycznie nawet w ciągu godziny.

Reem nic nie zmalał, tylko po prostu nie ścinał tyle i widać że ma wodę podskórną, co raczej jest dobrym znakiem bo na bank nie jest wyczerpany. Nie liczy się wygląd, a samopoczucie. Gdyby chciał zayebiscie wyglądać na ważeniu to by się nałykał diuretyków.

Nie przyszedł odwodniony na ważenie a ludzie już piszą że mniejszy- rozumiem, mniej wyżyłowany, ale mniejszy? C'mon

Pozorne wycięcie zalezy od tego ile się zjadło węgli w poprzednich posiłku (a nawet w poprzednich dniach), wypiło wody, użyło soli itp itd. Sama manipulacja węglami może zmienić w ciągu kilku godzin człowieka. Już nie wspomnę o tak oczywistej rzeczy jak pora ostatniego posiłku. Moja diagnoza jest taka że Reem po prostu nie spinał się z wycięciem bo wiedział że i tak się zmieści;) A będzie wyglądał super w oktagonie, zapewniam was:)

Sądzę że każdy jako tako wyglądający z dobrym bf-em na tym forum przyzna mi rację, bo wie to z własnego doświadczenia.









...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 999 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11125
Wtedy byl w jeansach, teraz byl w jeansach, wtedy byl wiekszy, teraz jest (sporo) mniejszy, wtedy wazyl mniej niz obecnie. Mnie to dziwi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469


Dziwi Cię bo nie rozumiesz jakie błahe rzeczy potrafią wpłynąć na efekt pozornego "zalania" i "pompy" i wyżyłowania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
Reem wygląda na równie wielkiego jak zwykle, tylko nie wycięty tak jak dawniej. Pewnie dobrze, po chvj mu to w sumie, tu nie Mr. Olympia.

Bigfoot podobno już w górnych rejonach 120-stki..




Kurna, strasznie mnie ciekawi Fitch vs Maia... Oby tylko znowu nie było kickboxingu 4-ej kategorii z tego... (Odpukać)

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
przecież na tych zdjęciach widać ,że jest zupełnie inne światło co całkowicie zmienia efekt...
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

UFC 157

Następny temat

Nadrobienie umiejetnosci

WHEY premium