SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 156 Aldo vs Edgar, 02.02.13

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 24132

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
Jak Reem pojedzie z Cainem i JDS'em to znajda sie tacy co tez powiedza ze to zaden test ... Pamietam jak Reem byl w SF i posty ze taki Brock by go zabil ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644




Frankie najwyraźniej nie zważał na kategorie już w szkole, jak nie mógł startować w turniejach 133 to polazł do 141....

Kibicuję Aldo, i myślę że wygra, ale Edgar zawsze robi coś niesamowitego.

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 999 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11125
Do 4 maja byc preelimsy chyba nie? z tego by wynikalo ze reem i stopa nie wczesniej niz kolo 5.30 pewnie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
k***a jak można takiej karty w całości nie chcieć obejrzeć...1 walkę to równie dobrze z rana można obczaić.Jak chcesz to wstań o5 30 tylko się nie ździw jak zawalczą o 5... Oprócz Mccall-Benavidez wszystkie walki mnie ciekawią na MC, i tą też obejrzę ,może przekonam się do FlyW...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
omg i co zamierzasz na Reema tylko wstać!? i co może po Reemie spać pójdziesz, bo co tam super fight only HW i Reem!? -.-

@Dremor dobrze im opisałeś jak istotną rolę pełnią ostatnie posiłki przed ważeniem, ilość wypitych płynów, ilość ciętych kg + dodam, że także pozycja w, której fighter robi napinkę i ŚWIATŁO - każdy kto ma mięśnie widzi po sobie jak się napnie do lustra w mocnym świetle i w lekkim cieniu gdy nie jest ani jasno ani ciemno - to wielka różnica..
btw dam SOGa komuś jak mi powie ile Reem waży gdy nie przygotowuje się pod walkę i ile waży gdy się przygotowuje, bo Antek 283lbs a ja byłem pewien, że Reem nie zbija do HW nawet się kłóciłem, teraz sam już nie wiem, ale przecież mają zapas do 266lbs więc czego Antek 262 ciął a Reem skoro ciął też bez jeansów i 265/266 nie wniósł jeśli ciął w co dalej nie wierzę..
Lesnar zawsze był na granicy..

btw @Dremor po 1rwsze- ja bardzo lubię Aliego i zapamiętajcie to po 2gie - nigdy nie powiedziałem, że Ali jest overrated (
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 341 Napisanych postów 3218 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24990
Wstawac o 5:30 na Reema to kiepski pomysl. Albo ogladac wszystko, albo wstac o 8 rano i do 10 powtorke na OS sobie obejrzec.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Ja tam sądzę, że Reem zbija, albo bardzo niewiele- 4-5 kg pewnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 999 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11125
Nigdzie nie napisalem ze mam zamiar wstac tylko na Reema, nie wiem jak na to wszyscy wpadliscie, moze widzicie cos czego ja nie widze.
Na stronie 30 Bialymis pytal o ktorej bedzie Reem, ktos mu odpisal ze o 4, to ja odpisuje ze wydaje mi sie ze bedzie pozniej.

Poza tym nie ma obowiazku chyba ogladania calych gal, wiec jak ktos chce niech nawet sobie wstanie na pol rundy nawet

Dla wyjasnienia: ja bede ogladal cala gale
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
Jakby zbijał, toby w jeansach nie właził.

Zresztą Ali nawet w Japonii, ociekając HGH nie ważył więcej, nawet czasem mniej, bo był wycięty do granic absurdu.

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
to fan KSW i Reema kocha, bo jest ogromny i oglądał jak leg kicki z Mamedem ćwiczy

c.d mojego komenta, bo Savage się wepchał -
(...) (wystarczy przeczytać moje posty pare stron wcześniej tj o tym, że Werdum i Lesnar mieli ch**ową taktykę na walkę i KAŻDY ogarnięty się z tym zgodzi.. coś jeszcze miałem napisać, ale wk***ia się na tym forum funkcja edycji posta bez informacji, że ktoś już post dodał i musze od nowa pisać z resztą whatever..

4-5 kg to 10lbs około.. @Dremor ja w to nie wierzę, bo z Werdumem 256lbs wniósł w spodenkach samych więc raczej 10lbs dla picu by nie zcinał a czy w tak krótkim czasie doj**ałby aż 20kg mięśni!? imo on nie zbija po prostu mniej więcej na styk się mieści, ale info żadnych nie ma więc tylko moje gdybanie ale Antka 262lbs wgl nei rozkminiam przecież zbijanie dodatkowych 2kg może odbić się na formie a po co, widzieliście żebra Antka jak ściąga koszulkę!? masakra, ale on dziwnie wygląda, taki szeroki a łapy ma w sumie chude
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

UFC 157

Następny temat

Nadrobienie umiejetnosci

WHEY premium