SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 157

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 16187

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
UFC 157 prawdopodobnie odbędzie się 2 lutego, miejsce jest jeszcze nie znane a ME to prawdopodobnie Rashad Evans vs. Antonio Rogerio Nogueira.
Stawiam ofc na Evansa... Myślę, że zdominuje zapaśniczo Lil Noga i jakoś nie wierzę aby Nog miał szanse go poddać z pleców, ale jeśli to ME to jest 5 rund. W stójce obecnie Evans również powinien mieć przewagę, ale Nogueira w tej płaszczyźnie dużo nie odstaje i ma bardzo dobry boks...
Chciałbym zwycięstwa Noga, ładnie zdominował ostatnio Ortiza no, ale Ortiz ostatnio nic nie pokazywał no, ale Evans pewnie to wygra.
btw myślałem, że Evans zejdzie do MW, bo jeśli nie miałby problemu ze zrobieniem wagi to byłby to najniewygodniejszy rywal dla Spidera imo.

Dodatkowo należy pamiętać, że Nogueira wróci po kontuzji i 14miesięcznej przerwie od ostatniej walki...

Zmieniony przez - Steven0 w dniu 2012-10-25 12:57:48
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
A dla mnie to bezsensowne zestawienie. Zresztą w ogóle ostatnio w UFC pełno takich zestawień ala KSW.

Lil Nog dopiero co walczył z zapasiorem Baderem, jeszcze lepszym zapasiorem Davisem, a teraz dostanie najlepszego zapaśnika w dywizji po Jonesie który dodatkowo ma b. dobrą stójkę...

Rashad go zależy na śmierć, poddać nie podda, znokautować Lil Noga raczej ciężko. Rashad UD

Zmieniony przez - bulletskat w dniu 2012-10-25 13:40:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
tak tylko obecnie wolnych i tych co zasługują/w miarę zasługują są tylko 2 możliwości IMO albo Lil Nog albo Belfort (jeśli nadal chce walczyć w LHW) no bo kto inny bullet!?

zestawienie nie najgorsze Lil Nog fakt nie radzi sobie z zapaśnikami ale na glebie to magik z solidną stójką, jak na obecne możliwości zestawień w LHW to chyba najlepszy wybór

Zmieniony przez - Steven0 w dniu 2012-10-25 13:46:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
Ty ale dają Lil Nogowi po ciężkiej kontuzji i roku przerwy taką walkę, wiedząc o tym, że o tytuł NIGDY nie zawalczy, a taki Glover musi klepać typów z drugiej, trzeciej dziesiątki.

Jak dla mnie Rashad vs Glover było by sto razy lepszym zestawieniem. Rashada każdy zna + nr 2 LHW, jakby mu Glover naklepał to TSa i rozgłos miałby już w kieszeni. Młodzieniaszek już nie jest więc trzeba się spieszyć, a tu LilNogowi dają taką walkę.

Joe Silva ostatnio strasznie rozczarowuje...

Zmieniony przez - bulletskat w dniu 2012-10-25 19:11:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
Joe Silva strasznie rozczarowuje owszem, ale Rampage vs. Glover się szykuje zaległe więc zrób inne lepsze zestawienie. Czekam
a jeśli Glover Rampage'a pokona to też zdobędzie nie gorszy rozgłos. W takim razie kto wolny i lepszy byłby dla Evansa!?
Poza tym Nogueira chciał bić się z Griffinem dlatego teraz dostał dużą szansę, bo jeśli udało by mu się wygrać w co wątpię to TS mógłby być nieunikniony...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
Ja to bym zrobił tak:

Evans vs Machida 2 - Rashad się już od jakiegoś czasu upomina o ten rewanż, jest to bardzo sensowne i ciekawe zestawienie, imo by ta walka zupełnie inaczej wyglądała niż za 1 razem
Glover vs Rampage - zaległe, tak jak mówisz
Jones vs Henderson - zaległa walka o pas bez pyerdolenia się z jakimiś TUFami
Griffin vs Sonnen - normalnie miało się odbyć to powinno się odbyć, a nie...
Davis vs Bader - dla mnie mega ciekawe zestawienie ale jego przebieg pewnie by był nudny
Lil Nog vs Thiago Silva/Nedkov

I to są lepsze zestawienia wg. mnie niż to co się teraz dzieje

No tak Glover pokona Rampage i zobaczysz będzie, że "eee to nie ten sam Pejdż co kiedyś, tylko wrak samego siebie... przecież przegrał z Baderem więc Rampage już emeryturka" i Glover będzie musiał z kimś o TSa zawalczyć i tak to się będzie ciągło do końca 2013 roku, a pokonał by Rashada to od razu TS by był
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
JA TO WSZYSTKO WIEM Sam bym identyczne zestawienia zrobił co Ty gdybym był matchmakerem tylko pytałem komu byś dał Evansa z tych co są teraz wolni...
Griffin vs. Davis
Jones vs. Sonnen
Machida vs. Hendo się szykuje
Glover vs. Rampage się szykuje
Dlatego został tylko Lil Nog dla Evansa i w tym problem...
Mam taki sam pogląd jak Ty na te cyrki ostatnie, ale biorąc pod uwagę, że wszyscy zajęci to już ten Lil Nog jest najlepszym wyjściem i może nie być wcale tak nudno jak się wydaje
Swoją drogą ten Joe Silva wraz z konsultacjami Danki na pewno robią ostatnio takie g****, że jakbym ja miał robić rozpiski na 2013 to by nikt nie narzekał i nie było by cyrków typu Jones vs. Sonnen i czekania na przeciwnika 1,5 roku "bo ma się już TSa" a jeszcze mistrz nie walczył..

Zmieniony przez - Steven0 w dniu 2012-10-25 20:33:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
Jeszcze jest Bader . Mam nadzieję ,że Vinny po następnej wygranej zacznie się liczyć,Chociaż Bader pewnie z Verą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Noga wygra, zobaczycie i jeszcze kazdy po sogu mi da za ten bezbledny typ.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 1750 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23076
Ja też sercem za Nogueirą jestem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
jak chyba każdy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Praca Licencjacka Związana z MMA

Następny temat

UFC 156 Aldo vs Edgar, 02.02.13

WHEY premium