SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 157

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 16201

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
War Hendo !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 201 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2698
Mam wolne i rozj**ane kolano wiec z nadmiaru wolnego czasu przypomnialem sobie walki Machidy i Hendo, najaralem się na walke jeszcze bardziej.:D

Na swój sposób dwa fenomeny Machida ze swoim niecodziennym stylem i Hendo jeden z najwiekszych twardzieli sportu.

Ciezka walka dla mnie i do obstawienia i do kibicowania.
Machida wydaje się bardziej poukladanym i lepszym zawodnikiem, ale Hendo już nie raz odsylal do krainy snow zawodnikow lepszych na papierze.
Machida tez czasami potrafi zamulic/zaspac np: w walce z Rampagem.
Stylistycznie walka dla Machidy, ale Hendo to twardy sk***iel jak docisnie do siatki/obali/trafi H-bomb moze byc roznie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
dokładnie, kibicuje Hendo - to fenomen ! a Rousey by armbar wgl zajawki na to nie mam już chyba wszystkie walki oprócz walk na fb mnie ciekawią bardziej niż ME po 1, że dywizja to dno i pewnie prędzej czy później ją zlikwiduj, po 2, że Ronda dostała pas z happy meala i wokół niej się wszystko kręci i dostaje przeciwniczke, której nikt nie zna i nie zasłużyła na walkę o pas.. Powinni zrobić walkę z Cyborgową w 140lbs, ale wiadomo Dana boi się o swoją maskotkę..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1663 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14465
Kurcze, nie wiedziałem, że Carmouche to lesbijka. Ronda pewna siebie, Carmouche ma wiele do wygrania patrząc na warunki w jakich mieszka

"Odwaga to przeciwstawianie się bojaźni, przezwyciężanie strachu, a nie brak lęku"
M.Twain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 368 Napisanych postów 1617 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20992
Nie wiem czemu mam wrażenie że Machida łatwo to wygra... Jest dla Dana za szybki moim zdaniem. Będzie spokojnie go punktował i unikał jego ataków doprowadzając zwycięstwo do ostatniej rundy, a więc MACHIDA BY UD. Sądzę że nawet lepiej się stanie jak Dragon zawalczy znów o pas niż żeby robił to Hendo. Nie oszukujmy się... Lyoto ma większe szanse żeby ugrać coś z Jonsem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
Możliwe, że przez ten żałosny ME przejdzie nam koło nosa 5 rundowa wojna na miarę walki Shogun vs Hendo.. Chociaż styl Machidy nie pasuje do takich widowisk, to jednak nie ma chyba na świecie fana MMA płci męskiej, który woli Ronde vs Faber zamiast Machida/Hendo w ME... No chyba, że jakiś fan-masturbator Hondy

Wg. mnie Machida przez decyzję, przy czym Dan urwie 1 rundę, albo Dan przez H-Bomb. Shogun mu już pokazał jak trafić Lyoto. Walka wieczoru zdecydowanie i zayebiste zestawienie!

Zmieniony przez - bulletskat w dniu 2013-02-08 18:45:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
i dobrze, że Hendo vs. Machida to nie ME, bo 3 rundy są na korzyść Hendo, wszystko zależy od formy Hendo, bo Machida na 90% będzie w dobrej formie ala z Jonesem/Baderem.. a forma Hendo to zagadka, dałem w ankiecie na Dana, ale sam w to w sumie coraz mniej wierzę imo Machida UD.. może Hendo czymś trafi albo w klincz wejdzie, bo obalenia raczej bym się nie spodziewał..
Jak Hendo wygra to TSa ma Danka mówił a jak Machida to raczej nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
ja bym zobaczył Machida-Cormier po tym jak cormier wyśle Mira do krainy snów.Danka lubi p******ić winner Gus-Shogun miał już mieć TSa.Chociaż trzeba pamiętać ,że zawsze Sonnen może wypaść i Hendo/Machida będzie z Jonesem.
Dana się wk***ił bo już plakat kazał zrobić a tu Machida mówi ,że nic nie wie o walce xD
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Praca Licencjacka Związana z MMA

Następny temat

UFC 156 Aldo vs Edgar, 02.02.13

WHEY premium