SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 156 Aldo vs Edgar, 02.02.13

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 24124

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 481 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 54037
Co Ty gadasz przeciez Cain przed walka nie mial argumentow na JDS a JDS obijany przez 25min w walce z Cainem mial zerowe cardio
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 390 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6590
Chyba uraziłem tutaj UCZUCIA niektórych...
Powiem tak... wyrażenie "...coś w tym jest" oznacza, że po CZĘŚCI to prawda, a nie że to 100% fakt. Bo wg mnie walka z Werdum'em nie za wiele pokazała, ze względu na taktykę Brazylijczyka, a Lesnar na UFC 141 wyglądał w samej walce dziwnie.
Czy wygrana z Cain'em albo JDS tego NIE POTWIERDZI wartości Overeem'a ??
Koledzy, proszę czytajcie ze zrozumieniem.

Nie ma "nie mogę", jest tylko "nie chce mi się".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
Czemu z JDS? Skoro ten mu leży stylowo... Z Cainem, Cormierem tak, szybcy zapaśnicy w formie(w odróżnieniu od Lesnara).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 481 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 54037
Piszac Vosypl ze jego boks jest mocno przereklamowany miales na mysli ze obil cala czolowke walczaca w K1 ktorych przeciez umiejetnosci stojkowe sa takie lipne i przereklamowane do tego w przeszlosci praktycznie pokonal CroCopa gdyby nie NC a jego stojka to tez lipa. Moze jakby pokonal Kliczke... albo lepiej dwoch braci razem to bys powiedzial ze jego boks jest calkiem, calkiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 257 Napisanych postów 6046 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47080
A On pisząc o boksie nie miał na myśli Nogów?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 481 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 54037
Hahaha o k***a moj blad na szybko przejrzalem i mi sie poj**alo zwracam honor Vosypl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 390 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6590
Spoko, spoko jest piąteczek

Nie ma "nie mogę", jest tylko "nie chce mi się".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1364 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 28612
ważonko o 24?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
za taką denną prowokacje enediktala i nervusa powinien być ban.. nie wiem po ch** tak piszecie.. !? Napisałem jasno i wyraźnie (jeżeli m.in. odnosicie się do mnie) więc nie wmawiajcie czego nie powiedziałem, lubie Overeema, w K-1 jest max przetestowany w LHW bił się ze śmietanką, ale w HW jeszcze nie, bo walka z Lesnarem a zwłaszcza z Werdumem imo to średni wyznacznik, dla mnie lepszy wyznacznik performance Reema w HW była walka z Cro Copem a tak na rozkładzie top of cans ala: Thompson.. spójrzcie Cain ma lepszych na rozkładzie w HW już nie mówiąc o JDSie.. i ja uważam, że Reem może pokonać każdego i że walka z Bigfootem to największy albo 1 z największych wyzwań w HW dla niego.. patrząc na formę i taktykę Lesnara i taktykę Werduma..
Imo Reem to Top 4 HW (Cain, JDS, Reem i Cormier) ta czwórka może mieć pas, reszty nie widzę..

Btw gadanie, że Bigfoot nie ma żadnych szans to psychofaństwo sam raczej nie widzę jego argumentów, ale w HW na tym poziomie każdy ma szanse z każdym a Antonio mimo, że jest drewniany to kompletny fighter, jest ogromny potrafi uderzyć a Reem był już nmokautowany, ma świetne gnp i bardzo dobre BJJ, ludzie to nie Morecraft ja 80/20 na Reema, ale nie piszcie, że nie ma kompletnie żadnych szans a jak tak uważacie to postawcie 1k zł na Reema zawsze 300/400zł do przodu

Zmieniony przez - Steven0 w dniu 2013-02-01 22:54:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
e to już lepiej dać GSP+Jones i bd 300-400 do przodu,jako fan reema muszę przyznać ,że te 11 porażek też mu się znikąd nie wzieło.

Co do CC to od OWGP szedł w dół i z każdą walką gorzej, gonzaga zniszczył go mentalnie i fizycznie(brutalnie skręcone kolano i kostka po head kicku na pewno wszystko tam puściło)W prime CC w żadnym wypadku z reemem bym nie skreślił.

Cro cop prawidłowo nie walczył dalej,pozatym po tej walce miał operacje...także rozp*****la mnie jak na sherdogu piszą ,że CC udawał i go nie bolało dostać kolanko od typa co łamie czaszki kolanem to jest

Ej no to Reem musi teraz pokonać top 1 HW ,żeby w ogóle udowodnić swoją wartość...?inaczej jest overhyped ?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

UFC 157

Następny temat

Nadrobienie umiejetnosci

WHEY premium