SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Aldo vs. Pettis! -3 sierpnia 2013!

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 22659

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
Pettis tuż po zwycięstwie Aldo nad Edgarem wyraził chęć walki z mistrzem wagi FW - Jose Aldo.

i tak się prawdopodobnie stanie, walka 3 sierpnia dopiero.. jeszcze nie wiadomo gdzie..

nie wiem czemu tak późno no, ale bardzo podoba mi się postawa Pettisa.. zamiast czekać do 20 kwietnia na zwycięzcę Benson/Melendez woli walczyć z Aldo tyle, że wychodzi na to, że tyle samo będzie musiał mniej więcej czekać jakby musiał czekać na walkę ze zwycięzcą ME na Fox 7..

Co do walki to spodziewam się finezji w stójce i rzeźni, parteru nie powinno być, pełen dystans mile widziany tj KO w <2 rundzie..
Obaj są świetni i jeśli Pettis wygra to będzie miał szansę na mistrzostwo 2 kategorii wagorych FW i LW + jest byłym mistrzem WEC..

Jeśli Aldo wygra z kimś takim jak Pettis to już się nie powinien męczyć tylko iść wagę wyżej i zdobyć pas LW, bo miałby ogromne szans wówczas zdobyć ten pan - już ma a wagę wyżej nie byłby tak osłabiony zbijaniem co polepszyło by jego cardio, które i tak jest bardzo dobre..

Jaram się tą walką jak mało jaką..
Ja chyba jednak postawie na Pettisa, ale jakoś bezstronny chyba będę jeśli chodzi o kibicowanie - ktokolwiek wygra to spoko..

Na kogo stawiacie!?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
jak mi ktoś tylko napisze jeśli przegra Machida (w co wątpię), że olał Davisa to go wyśmieje






















i spale mu mieszkanie




od bulleta dobry spinning back fist

Zmieniony przez - Steven0 w dniu 2013-08-02 22:52:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
Pettis przez sporą przewage fizyczna rozpyka aldo a pozniej bensona w lekkiej i bedzie największym madafakerem w juefsi z dwoma pasami jednoczesnie

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 2583 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34961
Calym sercem za Petiisem

Ulubieńcy: Cain Velasquez, Mark Hunt, Luke Rockhold, Genki Sudo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1663 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14465
A ja za Aldo mimo iż uwielbiam oglądać walki Pettisa. Showtime mówi, że bez problemu zrobi 145p ale myślę że to może wpłynąć na jego cardio w walce. Już w 155 jest dużym gościem, myślę że obraca się kto wie, może nawet bliżej 170 na codzień. Dla niego to będzie albo samobój, albo droga po dwa pasy UFC. Większy, silniejszy od Aldo? Pewnie tak, ale to cardio dla mnie może być kluczowe. No i dynamika Aldo

"Odwaga to przeciwstawianie się bojaźni, przezwyciężanie strachu, a nie brak lęku"
M.Twain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
dziwne jak dla mnie ze strony Pettisa,pewnie dostał sporo kasy za to przejście...dwóch moich ulubionych zawodników z niższych kategorii... Stawiam na Aldo przez UD.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 2583 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34961
Kurde ciekawe kto będzie miał przewagę w stójce

Obydwaj mocno kopią, o ile Aldo preferuje leg kicki i kolana, to Pettis stawia na wysokie kopnięcia. Boks obydwaj na bardzo wysokim poziomie, cięzko mi nawet porównac kto ma lepszy

Pettis ma też nieziemski parter, ale Aldo raczej nie obali

Btw. mysle, ze Aldo pocisnal by Bensona w LW. Edgar nie mogl utrzymac Aldo na ziemi, więc Benson, ktorego Edgar obalał tez może mieć z tym problem. A stójka wiadomo, po stronie Jose

Ulubieńcy: Cain Velasquez, Mark Hunt, Luke Rockhold, Genki Sudo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
jw ale powie mi ktoś czemu ta walka jest na sierpień skoro może być na maj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
Szkoda, że nie w grudniu... Na co tyle czekać? Po co tak wcześnie to ogłaszają, żeby tylko smaka narobić i utrudnić wyczekiwanie

Szczerze mówiąc, to Aldo by przez ten czas zdążył obronić tytuł z Lamasem jeszcze końcem kwietnia/początkiem maja.

Jakby walka była w LW stawiałbym na Pettisa, a że walka będzie w kategorii Aldo on to wygra. Na Pettisa na pewno dobrze nie wpłynie zbijanie wagi

Zmieniony przez - bulletskat w dniu 2013-02-05 20:38:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 368 Napisanych postów 1617 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20992
Szczerze? Nie chce tej walki. Oby cholernie lubię... I będzie mi strasznie szkoda przegranego. Poza tym Aldo ma z kim walczyć w swojej wadze. Jest Lamas, jest Korean Zombie, jest Siver. Pettis musiałby tylko zaczekać na walkę o pas. Jego zejście wagę niżej i walka z Jose jest niesprawiedliwa wobec pretendentów z piórkowej moim zdaniem. Choć walka sama w sobie może być niesamowicie ciekawa... I naprawdę ciężko w niej wskazać faworyta. Mimo wszystko postawiłbym na Aldo. Ze względu na przewagę szybkości którą pokazał w walce z Edgarem. Różnica warunków raczej nie stanowiłaby dla niego problemów bo walczył już z większymi od siebie i dawał sobie radę. Choć Pettis jak to Pettis. Zawsze może wystrzelić jakimś efektownym i efektywnym kopnięciem czy uderzeniem i zaskoczyć wszystkich. Tak czy inaczej jeśli do walki dojdzie to Aldo przez UD.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
Siver kontuzjowany, Zombie kontuzjowany, Lamas i Swanson jeśli wygra z Poirierem za 2 tyg to w miarę zasługują, ale i tak wyraźnego pretendenta nie ma..

Pomysł walki mi się bardzo podoba, ale po tym jak Pettis napisał, że chce walczyć z Aldo to się ucieszyłem, bo myślałem, że zestawią ich na maj max czerwiec żeby Pettis nie musiał czekać na walkę o pas LW a w FW wykreował się poważny pretendent, ale k***a czemu 3 sierpień do ch**a przecież nie są kontuzjowani.. 3 mc w zupełności wystarczy się do walki przygotować więc WTF
pod tym względem UFC jest żałosne !!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 201 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2698
Dlugo napalalem się na rewanz Bendo-Pettis a tu dupa. Szkoda ale z Aldo tez moze byc ogien.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy ranking UFC

Następny temat

siłownia przed zawodami mma

WHEY premium