SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 116 - Lesnar vs Carwin, 03.07.10

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 51840

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
Z zapałeczkami dobrze zgadłeś. Brock co prawda w obcisłych gaciach publicznie się nie pokazuje, ale nawet w szortach widać, że nogi ma zaskakująco chude.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 117 Napisanych postów 1981 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36558









Rzeczywiście

"It's faster than f***ing shit" (c) Bruce Buffer

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
To było dawno i nieprawda...

Teraz Death Clutch króluje!

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jaki kaptur

teraz ciutke mniej koksuje a poza tym wiadomo że przy ostrym przygotowaniu kondycyjnym mu z obwodów poleciało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 207 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8116
Pięsci Carwina to wcale nie mit






...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
****a ludzie co wy chcecie udowadniac zdjęciami na których wszystko zależy od perspektywy, Lesnar ma rękawice 4XL a Carwin 5XL tak cięzko zrozumieć że tak, racja to Carwin ma większą łape super i wogóle sWeEt dooooża rąsia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816




Nogi Lesnara teraz IMO imponujace nie sa. Górę co prawda ma jak strongman.

BTW, na betclicku mam tylko 2 walki do obstawienia mam nadzieje, ze wrzuca jeszcze chociaz grova, lebena i sotiropolusa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 117 Napisanych postów 1981 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36558
Uważam, że Lesnar ma tak samo mocne i dopakowane nogi jak klatę i kaptury. Taka genetyka - jeśli wcześniej tak je rozwinął, miał takie osiągnięcia na przykład w przysiadzie czy martwym, to tego nie zmieni. I przy jego przekrojowym z oczywistych względów katującym także dół treningu, nie ma mowy, żeby miał nogi jak zapałki. Pamięć mięśniowa, predyspozycje genetyczne po prostu do tego nie dopuszczą.

Rozwiązanie problemu jest dość banalne dla mnie: nie widziałem Lesnara w innych spodenkach niż te obszerne sięgające do kolan albo i za kolana.


Gdy ostatnio walczył Todd Duffee, Joe Rogan powiedział, że ma on uda jak Lesnar. Tak przynajmniej pamiętam, 100% pewności nie mam. Duffee miał wtedy obcisłe i krótkie spodenki, eksponujące jego potężne udziska, hehe.

Przy takich gabarytach tułowia, jakie ma Lesnar, jego łydki rzeczywiście mogą wyglądać jak patyki. A gdy uda są zasłonięte, może to wyglądać jakby całe nogi miał chudziutkie.

"It's faster than f***ing shit" (c) Bruce Buffer

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 6151 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64148
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 487 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7836
lesner ma do***ane nogi, wrażenie że jest inaczej powoduje to że widać tylko łydki a spodenki są dość luźne, kuśwa widział ktoś kiedyś zapaśnika z chudymi girkami???? zresztą zdjęcia z WWE co są wyżej wstawione wyjaśniają wszystko, teraz jest ogólnie mniejszy niż wtedy ale raczej zjechał proporcjonalnie także wątpie żeby miał nogi jak patyki.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

IRONFIST 2 - Szczecin

Następny temat

Poprawa szybkości, siły, dynamiki i koordynacji i siły uderzenia

WHEY premium