SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Używki a trening...

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2600

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1059
Trawy nie pal bo bardziej zamula niż pobudza ( cos o tym wiem) walnij sobie z 2 redbule i bedzie git do tego ewentualnie 1 piwko i za 20 zlotych masz energie na zabawe i nie ma kace. Co do postu to alkohol bardziej przeszkadza w robieniu masy niż trawa(ktora poprostu cie zamula i odechciewa sie od niej trenowac) o ile piwko sam pije to trawe Ci odradzam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 138 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8324
jak to mówią :piwo na mase a fajki na rzeźbe

Rzeka jest jak polityk tez trudna ją oderwać od koryta...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 700 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19983
Generalnie jeśli trenujesz i chcesz osiągnąc jakieś wyniki w sensownym czasie to niestety częste picie odpada.Jedna impreza tygodniowa napewno nie zaszkodzi.Jesli juz masz zamiar wybrac sie na impreze i ostro zaszalec to najlepiej aby byl to dzień nietreningowy lub darować sobie juz trening w tym dniu.Szkoda niepotrzebnie obciązac organizm bo trening i tak będzie stracony.Przed balangą dobrze zjeść cos tłustego(zwolni to wchłanianie alkoholu i rozłozy go w czasie) oraz łyknąć dodatkowa dawke witamin i mikro-makroelemntów.W czasie imprezy pić dużo płynów a po przyjsciu przed pójsciem spać wlać w siebie litr wody oraz znowu witaminki+zma.

Tylko Umarli widzieli koniec wojny... Ci co przeżyli, nie zobaczyli..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 892 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17942
tak czytam czytam i nierozumiem jak skuteki uboczny ma THC na rozwijanie swojej muskulatury... picie alkoholu bardziej uniemożliwia budowanie masy wysusza, powoduje kaca itp a co do zmulenia po trawce to każdy organizm inaczej reaguje ja np jestem w stanie rozluźnenia, eufori lekko odjeżdzam się ciesze po jakimś czasie to już powoli się chce spać ale nigdy gibon jeszcze mnie niezmulił

btw. mówi palma do palmy ZAPALMY!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 180 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1653
Dzięki wam za rady , już nie bede tak załować, że se czasem zaszaleje na imprezie dzięki !!!!!!1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
"picie alkoholu bardziej uniemożliwia budowanie masy wysusza, powoduje kaca itp a co do zmulenia po trawce to każdy organizm inaczej reaguje ja np jestem w stanie rozluźnenia, eufori lekko odjeżdzam się ciesze"


piszesz to serio ??? jak tak to współczuje

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 691 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23619
Przy treningu na silowni picie alko nie jest wskazane , tym bardziej przy kreatynce a trawka mhm.Gdyby w Polsce byla legalizacja to czemu nie , wiedzialbys co palisz a tera wszedzie masz jakos chemie pododawano i dlatego odradzam chyba ze nie dbasz o swojo glowke i do tego wysusza , tylko spojrz na tych co palo , pozdro!!!

Ból przemija, chwała jest wieczna!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
ej no co wy gadacie ze trawka okej ??? przecież ona upośledza cały układ nerwowy , mięśnie stają się zwiodczałe , ogólnie jakbyś trucizne wdychał , naprawde szkoda mi osób które nie zdają sobie z tego sprawy albo mają to w d.u.p.i.e

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 8967 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 48014
alko tez uposledzA

nie popieram narkotykow, ale trawka taka eko raz na 3 miechy na specjalna okazje

a zreszta kazdy jest panem swego losu lepiej nie cpac i nie pic wcale
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1775 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28109
wybierajac mniejsze zlo zdecydowanie buszki...! raz na jakis czas to i księdzu wolno. podobno marihuana obniża lekko poziom testosteronu ale i tak szkodzi zdecydowanie mniej niz alko. ,,podobno:)" niektorzy kulrutysci pala siuwara zamiast pic wiec pewnie cos w tym jest
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kolacyja-wejdź

Następny temat

Kilka pytań

WHEY premium