SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UŁOŻENIE PLANU I DIETY

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1120

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

Mężczyzna

Wiek

17 lat

Waga

76 kg

Wzrost

179 cm

Cel treningowy

Pierw masa, potem rzeźba głownie (klatka,brzuch,biceps)

Staż treningowy na siłowni

Zaczynam

Uprawiane inne sporty

Piłka nożna 2 razy w tyg.

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki)

ławeczka płaska,sztanga,sztangielki,wyciąg,ławeczka do brzuszków,gryf mocno gięty

Dieta

brak

Przeciwwskazania medyczne (wady postawy, choroby, kontuzje)

brak

Zażywane suplementy

brak

Ostatnio przerabiany plan

brak

Wyniki w podstawowych ćwiczeniach [kg] (przysiad, klasyczny martwy ciąg, wyciskanie na ławce leżąc)

Wyciskanie na klate 70 kg ledwo :/
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A więc, zaczynam chodzić na siłownie do znajomego nie jest to profesionalna siłownia, ale myśle że ten sprzęt co tam ma w pełni wystarczy. Pierw chciałbym zwiększyć mase, co prawda nie waże mało , tłuszczyku troche jest może i za dużo , ale mase wbić raczej trzeba.
Gdy już wbije mase chciałbym ćwiczyć na rzeźbę głownie chodzi mi o klatke,brzuch,biceps ale wiadomo reszta też ważna. Będe wdzieczny za ułożenie planu ćwiczeń i diety.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2007 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15517
Nikt Ci tu nic nie ułoży za darmo. Czytaj podwieszone tematy, skorzystaj z gotowych i sprawdzonych planów. Dieta to dział odżywianie.

Pozdro ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a zmodyfikowanie planu możliwe tak ? bo mam plan ale nie wiew czy jest dobry jak dla mnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2007 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15517
Wklejaj. Poprawimy

Pozdro ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
plan zostawiłem u znajomego na siłowni :/ teraz szukałem i nie mam eh . Jutro wrzuce plan
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2007 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15517
Ok, czekamy.

Pozdro ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Klatka piersiowa
wyciskanie sztangielek na ławce skośnej 3 serio po 8-12 powt.
wyciskanie sztangi na ławce poziomej 3 sere po 8-12 powt.
rozpiętki ze sztangielkami na ławce poziomej 3 serie po 8-12 powt.
Barki(przednie i boczne aktony)
wyciskanie sztangi z klatki piersiowej siedząc 3 serie po 8-12 powt.
podciąganie sztangi do brody(uchwyt na szer.bioder) 3 serie po 8-12 powt.
unoszenie sztangielek bokiem 3 serie po 8-12 powt.
Biceps
uginanie ramion ze sztangą(gryf prosty lub łamany) 2 serie po 8-12 powt.
naprzemianstronne uginanie ramion ze sztangielkami(stojąc lub siedząc) 2 serie po 8-12 powt.
uginanie ramion na modlitewniku ze sztangą oburącz lub jednorącz ze sztangielką 2 serie po 8-12 powt.
Łydki
Wspięcia na palcach ze sztangą na plecach 3 serie po 10-15 powt.
Wspięcia na jednej nodze ze sztangielką trzymaną w dłoni 2 serie po 10-15 powt.
Brzuch
Skłony tułowia na ławeczce skośnej 3 serie do pełnego zmęczenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Najszerszy Grzbietu
Podciąganie na drążku(szeroki uchwyt) lub ściąganie drązka wyciągu pionowego 3 serie po 8-12 powt.
Podciąganie sztangi w opadzie do klatki piersiowej(nachwytem lub podchwytem) 3 serie po 8-12 powt.
Ściąganie drążka(uchwyt szeroki lub wąski) wyciągu pionowego 3 serie po 8-12 powt.
Martwy ciąg 2 serie po 8-12 powt.
Barki(tylne aktony)
Unoszenie sztangielek w opadzie(stojąc lub leżąc na ławeczce na brzuchu) 3 serie po 8-12 powt.
Triceps
Prostowanie rąk na wyciągu pionowym(nachwytem lub podchwytem) 2 serie po 8-12 powt.
Wyciskanie francuskie(siedząc lub leżąc) 2 serie po 8-12 powt.
Siedząc lub leżąc prostowanie ręki ze sztnagielką 2 serie po 8-12 powt.
Nogi(czworogłowy uda)
Prostowanie nóg na maszynie siedząc 3 serie po 10-15 powt.
Przysiady ze sztangą na karku 3 serie po 10-15 powt.
Nogi(dwugłowy uda)
Uginanie nóg na maszynie leżąc na brzuchu 3 serie po 8-12 powt.
Martwy ciąg na prostych nogach 3 serie po 8-12 powt.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Brzuch
Wisząc na drążku podciąganie kolan do klatki piersiowej do pełnego zmęczenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Przepisałem ten mój plan słowo w słowo ale wiem że nie każde ćwiczenie będę w stanie zrobić na sprzęcie u znajomego. Dodam jeszcze że ćwiczenia z modlitewnikiem będę mógł robić .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 115 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4415
Jako poczatkujacy powinienes spróbować moim zdanie FBW ;p
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rozbudowa mięsni ramion. Najlepsze ciczenia na biceps!!!!

Następny temat

Trening push&pull do oceny

WHEY premium