SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Proszę o ułożenie diety i planu treningowego.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 467

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

Męszczyzna

Wiek

17

Waga

91,4

Wzrost

193

Cel treningowy

Wyrzeźbienie i odsłonięcie mięśni (głównie brzucha )

Staż treningowy na siłowni

1 rok

Uprawiane inne sporty

Pchnięcie kulą, Biegi

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki)

Pełna siłownia bez maszyn.

Dieta

Ograniczam słodycze ( nie potrafię zlikwidować), nie jem fast foodów i tłustych rzeczy i staram się jeść ok 2000 kcal.

Przeciwwskazania medyczne (wady postawy, choroby, kontuzje)

Brak

Zażywane suplementy

Od poniedziałku tj. 07.04 Animal Cuts

Wyniki w podstawowych ćwiczeniach [kg] (przysiad, klasyczny martwy ciąg, wyciskanie na ławce leżąc)

Przysiad 115 kg. Wyciskanie 80 kg. Martwy Ciąg 60 kg.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 262
Witam.
Prosiłbym o ułożenie diety i planu treningowego. Trenuję cztery razy w tygodniu pchnięcie kulą. Na treningach, robię mało ćwiczeń aerobowych wręcz wcale. Zacząłem od miesiąca biegać, po około 5-8 km tempem 11-12 km/h, i ćwiczyć w domu brzuszki gdyż zależy mi na rzeźbie oprócz wyników na treningach. Wiadomo że kulomioci zazwyczaj mają dość sporo tkanki tłuszczowej, natomiast mi zależy na estetyce ciała. W miesiąc schudłem 9,7 kg, nie tracą przy tym siły, więc myślę że jest to raczej tłuszcz. Zamówiłem właśnie animal cuts. Mam nadzieję że zawarłem wszystkie potrzebne informacje. Co sądzicie ? Co powinienem robić żeby wyrzeźbić i odsłonić mięśnie ? Wstawiam zdjęcie ze stanu dzisiejszego. Dziękuję i pozdrawiam.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 262
Zapomniałem dodać. Plan treningowy ważne żeby były to ćwiczenia do domu,, gdyż na treningu to trener decyduje jakie ćwiczenia robię, a po za klubem nie mam dostępu do siłowni. Posiadam 2 sztangielki 12 kg każda, drążek, skakankę oraz gumę trx nie pas.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2373 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23963
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam,
jeśli szukasz indywidualnych porad, diety opracowanej precyzyjnie dla Ciebie przez naszych dietetyków oraz treningu przygotowanego przez naszych trenerów personalnych to skorzystaj z tej oferty.

Nasi specjaliści przygotują wszystko za Ciebie i specjalnie dla Ciebie

http://potreningu.pl/plany/strefa-mezczyzny

Pozdrawiam.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prośba o sprawdzenie split 4x tydzień

Następny temat

Ile czasu ćwiczyć?

WHEY premium