SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Twoja Chwila Prawdy IX

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 824835

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
Grzesiu to konkretna bomba się szykuję będę uważnie śledził Twoje poczynania.
Natan jw.rozmiar Twoich pleców mnie zabił,natomiast obawiam się o jakość całej sylwetki.Mimo to biorąc pod uwagę Twoje doświadczenie przypuszczam,że wytniesz z tego ładne mięsko.Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1021 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 28277
gregor jak chcesz laczyc inse z tluszczowka?

Zmieniony przez - zluo w dniu 2008-11-27 14:37:31

dieta tez trening - musi bolec.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Faktycznie nie pomyslalem o tym...

Insa miala by byc tylko po treningu w malej dawce ale tak jak zauwazyles te ww bede musial dac po i pozniej w nast posilku wiec nie obleci. Mam czas jeszcze na przemyslenie do konca roku jesli chodzi o miche.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1021 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 28277
pamiętam twoje fotki z formy jaką budowałeś na tłuszczówce i teraz jest IMO znacznie lepiej. bo progress z każdą fotą ostatnio jest i go widać wyraźnie, co przy twoich wymiarach dziwi ;d

dieta tez trening - musi bolec.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tluszczowke poprostu najlepiej mi utrzymac stad tak napisalem ale nie pomyslalem o ince chyba ze ja pomine. Ale fakt faktem jak robie standardowo nisko tlusz i ww 6-7 b3 to najlepiej to pozniej na mnie wyglada.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 327 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9447
Berni-------->

żeby nie spamowac, gregor forma dobra, szeroko, reszta chłopaków też dobrze.

zdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
gregor juz sie bierze za rzezbe ktorys sezon ale zawsze wybiera dobre zarcie i ***a z tego moze teraz wypali powodzenia

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3727 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 70059
Ja to sie juz u grega pogubilem z ta jego forma, bo raz masuje bary jak armaty potem tnie na zdjeciu wyszlo estetycznie ale chudo strasznie...moze takie ujecie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2709 Wiek 46 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18473
chudo? on na zywo wyglada jak toczaca sie kula, od roku mu powtarzam zeby te sterydy sobie najwyzej w czolo wbil, ostra redukcja i moze znowu te ladniejsze dupy beda za nim lataly bo teraz to same paszczury, jeszcze kilku takich i same koleiny bedziemy mieli na drogach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2320 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 65191
Grzesiu daj sam testex 250mg e3d wystarczy. Jak pojedziesz na samym to zobaczysz jaka mała retencja wody jest, jeden zawansowany kolega mowil mi, że nawet mniejsza niż na propie. Body kiedyś tez wspominał, że robił mega forme na cypio. Zamiast boldka bym dał winko 50mg ed i poleciał z insa 3 razy po 8j, przypilnował diety i aeroby do tego i razem wychodzimy na debiuty.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

prop z BD

Następny temat

krótki cykl masowy

WHEY premium