SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Twoja Chwila Prawdy IX

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 824485

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1284 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5156
PRV estatycznie
Fajna sportowa sylwetka

BRING ME TO LIFE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 4401 Wiek 24 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51501
A tak reasumując wczesniejszy wywód,kazdy ma prawo do subiektywnej opinii,w zwiazku z czym jeden lubi zielone a drugi białe..
Priv wygląda na proporcjonalnie zbudowanego,do tego niski poziom tkanki tłuszczowej nadaje całej sylwetce dobra aparycje,dlatego moim zdaniem wyglada bardzo fajnie a zdaniem kogo innego moze wygladac np. przeciętnie,bo ten ktoś ma inne priorytety względem sylwetki np. amen.

http://www.sfd.pl/Krac_...-t428435.html  -moja galeria.

Jedynym schematem w kulturystyce,jest jego brak... 'Krac'.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1791 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38915
ja lubie zielone z białym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a bany lubisz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684




priv tak jak w Twoim temacie napisałem,mnie sie podoba i widzę postępy.Trzymaj tak dalej.
U mnie początki robienia masy,póki co dobra micha i odpowiednia suplementacja robią swoje.

Zmieniony przez - Giszman w dniu 2008-10-29 14:12:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 297 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 29079
Giszman za***ioza, pierwsze zdjęcie [stosunek posladków/talii do szerokości barków]

latin

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 188 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22977
Olala, ależ różnica od fotek do mr SFD. Zapodaj jakieś zdjęcie z przodu. Potężnie będzie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1675 Napisanych postów 3703 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39225
Giszman widac ze masa idzie...w porownaniu do wczesniejszych fotek to jestes wrecz "ulany" teraz Ale bardzo fajnie to wyglada

POWERED BY ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 4401 Wiek 24 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51501



Giszman,nic dodac nic ujać-pierwsza liga! Ja zacznę masówke pewnie dopiero poczatkiem wiosny,siła rzeczy..

http://www.sfd.pl/Krac_...-t428435.html  -moja galeria.

Jedynym schematem w kulturystyce,jest jego brak... 'Krac'.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Giszam Swietne plecy. Mi to sie teraz bardziej niz na definicji podoba. Jest dosc masywnie a jednoczesnie ze szczegolami.

Krac tez swietnie te szczegoly widac a nie tak jak u mnie ulane wszystko.

Swietnie Panowie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

prop z BD

Następny temat

krótki cykl masowy

WHEY premium