SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tunrrida/Redukcja - 10kg/pierwsze podsumowanie str.28

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 35902

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Dobrze to rotacja 3 dniowa,
czyli
1800kcal bialko 130g 100ww reszta tluszczu x3dni najciezsze treningi silowe lub wytryzmalosciowe
1600kcla bialko 130 50ww reszta tluszcz j.w 2x dni treningowe pozostale
2x dni wolen 130g bialka, tluszcz j.w. i ww tylko z warzsyw o kolorze zielonym

Docisniemy ci ten brzuch czyli dociagniesz teraz do swojego urlopu, a po urlopie podumamy co mozna sprobowac z nogami. Trening mozna zostawic bo dobrze ci idzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1006 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6060
fajny tyłek a nogi to zmora nad zmorami, wiem coś o tym ale ty masz zgrabne te kopytka :)

impossible is nothing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 318 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2242


Wrzucam dzisiejszą michę. Nowy rozkład z rotacją zacznę od środy Strasznie sie ciesze z tej rotacji :D:D:D

Czyli w te dwa dni wolne węglowodany też 50 gram tak? tylko z zielonych warzyw ale do 50 gram ? Nie jestem pewna czy dobrze zrozumiałam

Ale... ta kobieta sprzed 100 lat... Obli, dobre wyczułaś, jak pisałam o swoich nogach to od razu o niej pomyślałam, serio... mam traume po niej :D:D:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
w dni wolne nie liczysz ww nie jesz ich jesz tylko zielone warzywa tyle ile chcesz

he he nie ma to jak dobra trauma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tunrrida

Cóż mogę powiedzieć? Kawał dobrej roboty I nie chodzi tylko o zmiany w sylwetce, ale o cały bilans ostatnich 8 tygodni. Wielkie gratulacje

Mam rozumieć, że już jesteś "nasza" i się stąd nie ruszysz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Trochę spóźnione, ale gratki! Jest mega Właściwie po każdej części ciała widać zmianę.
Cierpliwości i mocy na kolejny etap życzę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Tunrida a ile razy w tygodniu trenujesz?
czy mocniej sie czujesz z plecami?
myslisz ze dalabys rade troche wytrzymalosci?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 318 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2242
Ok wszystko rozumiem juz Obli.
trening siłowy jest 3 razy w tygodniu a areoby 5 razy i 2 dni wolnego :)
Wytrzymałosciowe... cieżko mi powiedzieć jak plecy to zniosą, ale moze warto sprobowac? przyznam sie ze NIGDY nie robilam...wiec cienki bolek jestem :(... ale to moze po urlopie ?

Martucca
dziękuję za miłe słowo! NIGDZIE się nie ruszam stad :) Jest mi tu super dobrze... lubię zimny chów ;)))

Kamelowa dziękuje )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
no dobra to poczekamy na "poferie", ale piero po feriach oczyszczanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 318 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2242
Oki doki, ide na wszystko ) dotrenuje plecy, a poza tym 10 maja już obrona.. sama rozumiesz, nowy trening nie byłby mi do konca po drodze bo nie mogłabym mu poswięcić tyle swojej uwagi... a ten jest sprawdzony i powiedzmy ze lece z "automatu"
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dopracowanie sylwetki

Następny temat

Ćwiczenia YOUR SHAPE z kinectem....co o tym myślicie?

WHEY premium