SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tunrrida/Redukcja - 10kg/pierwsze podsumowanie str.28

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 35961

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 318 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2242
Dlatego nie pyerdole tylko wcinam :D:D:D prawda, smakowały, a to taki syf ze głowa boli, oczywiście idealnie doprawiony. Mogę podesłać fajny filmik o robieniu nuggetsów :D

noo przekopałam fb i znalazłam :D



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
uwielbiam boczek, taki pieczony zajadam z cwikla
super sniadanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 318 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2242
ooo przyszła i smaka robi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Dobre te nuggetsy z filmiku? Bo nie wiem czy oglądać

Boczek z razowcem i chrzanem

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 164 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1486
Z ledwością wcinam tę wątróbkę... jak nie myśle co jem to jest nawet ok, ale przychodzą chwile "otrzeźwienia" i zbiera mi sie na wymiot
Witamy w klubie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 318 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2242
4nnoglądaj! najlepsza w tym wszystkim jest głupota dzieci-pośrednio, bo dzieci skądś czerpią wzory

Luiza trafiłam dzisiaj na jakieś takie łykowate części, łojezu, aż mnie mrozi na samą myśl, ale plus jest taki, że smakuje bardziej niż w zeszłym tygodniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
łoooo, mam identycznie z wątróbką, właśnie przez to, że wiem, co jem, robi się gorzej. usilnie staram się skupić na czymś innym i jeść jak najszybciej chociaż robię postępy, już jestem w stanie sama ją pokroić bez odruchu wymiotnego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4779 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28961
O jaaaaa ja uwielbiam wątróbkę, mniam mniam, tylko w mieszkaniu mnie by zlinczowali za zapach, jutro mam ją w planach, nikt nie będzie krzyczał palce lizać wszelkie podroby lubię bardzo, podobno jak mała byłam to móżdżek zajadałam, fuj fuj....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pffff, ja Ci z chęcią oddam wszystkie moje porcje, nawet dopłacę
Móżdżek - Masz +10 do respektu ode mnie!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
o ja ostatnio wprawilam swojego rzeźnika w konsternacje pytaniem o móżdżek
Ale zalatwil dla mnie, .. no w smaku nic rewelacyjnego taka wyprana watrobka

Ale to prawda kiedys pierwszym miesem jakim karmiono niemowlaki byl móżdżek poniewaz jest mieciutki i bardzo delikatny
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dopracowanie sylwetki

Następny temat

Ćwiczenia YOUR SHAPE z kinectem....co o tym myślicie?

WHEY premium