SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trey Brewer - "uda z marsa"

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 104935

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10092
Odrazu widac, ze chlopak wie o co w tym sporcie chodzi ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 457 Wiek 28 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 36794
Nie umie budować masy. W ogole, on wie co to masa? ;P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
OloKK www.olokk.pl
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 34575 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 195972
Drugi Greg K. nam rośnie

OLIMP ENG-PL TRANSLATOR:
2 capsules 3 times daily = 4 kapsułki 3-4 razy dziennie

http://facebook.com/olokk
http://olokk.pl  http://bng-studio.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 168 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2656
FUUUUUUUUUUUUUUUJJJJ Co za obrzydliwy potwór, kupa smalcu, idz pan wstydu oszczedz! Plecy bez jakiegokolwiek zarysu miesni, sam smalec Łapy podobnie i te obrzydliwe ogromne rozstepy, ten typ nie ma prawa sie nazywac kulturysta zawodowym, chyba nie do konca wie o co w tym chodzi Takiego dna to ja dawno nie widziałem w tym dziale.

Zmieniony przez - Pacjent47 w dniu 2008-04-26 17:25:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 518 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50628
taki swiniak sie zrobil a to juz mi sie zupelnie nie podoba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 444 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25032
i takie coś sponsoruje BSN.... żal, sylwetka totalna porażka, czegoś gorszego nie widziałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1289 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16702
te foty to chyba na rzezbie

Magazines call me a bodybuilding star, girls call me a cock star...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 896 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 20509
Efekt jest jaki jest bo chłopak idzie do przodu w strasznym tempie, w jego wieku ciezko jest osiagnąc jakość miesni jak u starych pro, sylwetke trzeba ubijać przez lata. Do tego mam wrażenie że ciąży na nim jego przeszłośc trójboisty, gdyby ciwczyl od poczatku stricte kulturystycznie z pewnością byłby bardziej zgrabny. Zresztą to nie jest chyba czysty mezomorfik, to mezo+endo.

"To crush your enemies, see them driven before you... and to hear the lamentation of their women!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 325 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15190
Ja myślę że on będzie ładował masę do oporu aby ludzie o nim pamiętali ale potem rzeźbiąc się i dochodzić do super formy będzie naprawdę mocny na razie jest młody i forma cienka ale w przyszłości kto wie

icq:377223037

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 6283 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 131166
teraz to bardziej jak strongman wyglada niz jak kulturysta.

no ale jest potworem okrutnym to fakt. z tym ze bez jakiejkolwiek estetyki.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Fitness Authority zaprasza na zawody do Słupska

Następny temat

Słupsk 2007 - zdjecia

WHEY premium