SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trey Brewer - "uda z marsa"

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 104976

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 1182 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23682
Musclework - miałem na myśli małolatów w Stanach. Na pewno nie w Polsce. Ile na YT jest filmów gdzie łepki pokazują jak rosną od zera do bohatera.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 413 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6246
a ja myślę. że przesadzacie, zdjęcia z 34 strony są robione z góry,kiepskie światło, wciąż widać górę brzucha, koleś jest na masie i nie trzyma jakościowej diety i tyle, i pewno znacznie zmniejszył dawki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2004 Napisanych postów 19861 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 732140
Trzy ostatnie zdjecia ze strony 34 to z 2011 roku. Zdjecie z poprzedniej strony jest z 2008 roku.
Brewer podobno juz zakonczyl przygode z bb i nie wroci juz na scene.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1727 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26916
Dlatego ćwiczyć dla zdrowia z suplementami diety można, coś więcej stanowczo nie - takie moje zdanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 1182 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23682
Koniec przygody z bb? Possible powiesz skąd to wiesz? Chętnie dowiedziałbym się więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2004 Napisanych postów 19861 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 732140
Gdzies o tym czytalem w zeszlym roku, nie pamietam gdzie.Zbyt duzo tego wszystkiego. Jezeli znajde jeszcze to wrzuce.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
dopiero teraz wyglada jak z Marsa..odstawil ale GH i T3

dobry chłopak ze złymi nawykami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2004 Napisanych postów 19861 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 732140
Masz jakies jego aktualne zdjecia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
napisalem ogolnie Possible patrzac na ostatnie jego zdjecia.Wtedy uda z Marsa,teraz sylwetka z Marsa ale juz w gorszym tego slowa znaczeniu..IMO odstawil GH i T3 i nie mialo juz co ogarniac jego obzarstwa..

dobry chłopak ze złymi nawykami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2004 Napisanych postów 19861 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 732140
Nie no ok, myslalem ze moze widziales w miare aktualne zdjecia. Bo ja sie nie spotkalem z zadnymi fotkami od czasu tamtych. A one maja ponad rok. Zadnych zdjec, zadnego info (oprocz tego co pisalem wyzej)... nic. Wszystko wskazuje na to ze dal sobie spokoj.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Fitness Authority zaprasza na zawody do Słupska

Następny temat

Słupsk 2007 - zdjecia

WHEY premium