SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trey Brewer - "uda z marsa"

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 104859

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 500 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28379
Tego ******lo.... magika-dietetyka co się zaopiekował tym chłopakiem to bym za jaja powiesił... Jak patrze na foty z pierwszej strony to az mnie serce ściska jak można było to tak zmarnować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 518 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50628
ale zawalona sprawa...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 751 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 30473
Chłop się wypalił zanim się zaczął. Zero genu do kulturystki, zero samokrytycznego podejścia do własnej sylwetki. Jedyne co widzę to pieniądze wrzucone w koks, ale jak widać sam kox z nikogo mistrza nie zrobi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
"Zero genu do kulturystki"

Nieno nie przesadzaj , gena ma widac po fotach na pierwszej stronie , taka sylwetka mial w takim wieku ;o ;)

W zle rece trafil... sam jestem ciekaw c o z niego bedzie

Zmieniony przez - Pitt Bull w dniu 2008-10-05 10:50:21

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 2417 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 25080
tragedia , koles jest coraz slabszy a przeciez jeszcze taki mlody , sylwetka juz tak zniszczona i zmeczona jak ron n a o 07 ;/

GO HARD OR GO HOME

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 751 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 30473
Pitt ja uważam, że nawet zdjęcia z pierwszej strony pokazują, że jedyne na co go stać to bycie klocem. Dla mnie to żaden sprzyjający gen. Z roku na rok jego klocowatość jest coraz bardziej dominująca.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 10215 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55546
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1200 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20851
carire Twoje wypowiedzi sa przeza**ste, pelne tresci i merytoryki.

NO BULL - Muscular Development Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1986 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 60201
Brewer trenuje teraz z "Ropemanem" ,gościem,który trenował min. Haneya .

http://www.bsnonline.com/vision/index.php?sec=vision#/Trey Brewer/Videos/road_to_nationals_2.swf/

chyba sie w****ił po tym jak cisną z niego tu i tam :)

Zmieniony przez - Kacperson w dniu 2008-11-11 13:46:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1967 Napisanych postów 19827 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731745
Co to za magik ten Ropeman?
Dziwny ten trening, bardziej przypomina mi trening zawodnika MMA niz kulturysty.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Fitness Authority zaprasza na zawody do Słupska

Następny temat

Słupsk 2007 - zdjecia

WHEY premium