SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ZNOWU UDA

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3318

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
witam!!!!

od 2 miesiecy trzy razy w tygodniu jezdze przez 40 min na rowerku, 2xtyg. 30min plywania na basenie, procz tego codziennie wykonuje w domu przez 30min cwiczenia, do tego jem duzo owocow i warzywek +odpowiednia pielegnacj skory.moj wielki problem to wewnetrzna czesc ud i posladki!!!!z calej reszty jestm bardzo zadowolona, ale te dwie rzeczy spedzaja mi sen z powiek.co robic?chcialabym jakos wygladac na plazy....
thnx za pomoc

mikra
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 12147 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 206608
A gdzie jest jakieś zdjęcie, bo chciałbym ocenić

Zapraszam na SFD w sieci IRC: #sfd - półoficjalna strona kanału: http://lesniczy.glt.pl
Strona nie istniejącego jeszcze (oficjalnie) K** -> http://K**.glt.pl
Trust No One... Lame_Hunters.sq
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 291 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4069
wiesz co proponuje??wyszczuplajacy krem antycellulitowy firmy avon..zmniejsza obwod ud do 2,5 cm w ciagu 28 dni..masz dwa w jednym..ujedrnisz cialo a jeszcez spadnie 2,5 cm samym smarowaniem...czyz to nie piekne??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
Taaaa....

artystyczny leniwy' Grasik
księżniczka-mafia.suple.hardcor.pl
>>Doradca w dziale Suplementacja<<

Bądź silnym i niezłomnym, aby umocnić słabość tych, którzy się chwieją.

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 291 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4069
nie no powaga..ja stasuje gdzies od dwoch tygodni i obwod uda zmniejszyl mi sie o 1,6 cm wiec to dobry wynik...w ogole jestem zadowolona z kosmetykow avonu tych antycellulitowych...wiec tu akurat z wlasnego doswiadczenia korzystam i baardzopolecam bo sa naprawde dobre..a jak pachna...mniam mniam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
thnx bulma w sumie myslalam nawet o tym kremiku, ale stwierdzilam, że tycio za duzo obiecuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 327 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6783
Mikra piszesz, że chodzisz na basen, to spróbuj wykonywać ćwiczenia w wodzie (bardzo skuteczne ). A jeśli chodzi o uda, to wszelkie ćwiczenia na przywodziciele i odwodziciele. Na niektórych siłowniach są specjalne maszyny na tę część nóżek, a jeśli w Twoim przypadku siłownia odpada (I TAK MASZ DUŻO ZAJĘĆ RUCHOWYCH ), to nie zostaje Ci nic innego jak ćwiczenia w domku (lub wspomnianym basenie) typu wszelkie wymachy nóg w tył, odwodzenie i przywodzenie nóg.
Powodzenia i pozdrawiam

"Nigdy nie jest dobrze, kiedy może być lepiej"

"Nigdy nie jest dobrze, kiedy może być lepiej"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
thnx Rabea :) robie to o czym napisalas juz nawet od czwartku, wiec mam nadzieje, ze beda jakies rezultaty tego wymachiwania nozkami...mam niezla obsesje na punkcie nog i to zaczyna mnie wku.... faceci mowia ze sa zgrabne etc, ale i tak wiem, ze mam za grube uda etc :((((
mikra
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 327 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6783
Mikra może jednak faceci mają rację? Sa przecież typowymi wzrokowcami

"Nigdy nie jest dobrze, kiedy może być lepiej"

"Nigdy nie jest dobrze, kiedy może być lepiej"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tylko nie wiem, czy oni nie mowia tego, zebym przestala sie martwic?zdjecie moich nog jest na forum, pod tematem glupiutkie pytanie.

mikra
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2246 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9330
mikra...bez obrazy...potrzebujesz sie dowartościowac? Piszesz :"faceci mowia ze sa zgrabne etc, ale i tak wiem, ze mam za grube uda etc :(((( ", "ale na pewno????chodzi mi o szczera wypowiedz "... Gadasz po prostu głupoty,dobrze wiesz ze nie masz wcale grubych ud i zachowujesz sie tym samym jak niektóre dziewczyny ,które mimo ze sa chude gadaja w podobny sposob.Bez obrazy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
chcialam tylko szczerej wypowiedzi!!!jesli uwazasz, ze jest to na pokaz i probuje sie tylko DOWARTOSCIOWAC to trudno.chialam tylko porady, bo chyba po to, to forum jest?

mikra
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BRZUCH-jak często ćwiczyć

Następny temat

BLEDY W DIECIE

WHEY premium