SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening siłowo-wytrzymalosciowy

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2592

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 236 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1504
Siemka chciałbym sie spytac czy ma tu ktos jakis sprawdzony dobry trening siłowy dla średniozaawansowanych czyli dla mnie.Nie opieprzajcie mnie odrazu zebym poszukal bo szukalem rozne byly ale niezyt ciekawe bo to z gruszka, workiem na maszynach itp.Ja mam do dyspozycji pokoj i laweczke w pokoju sztanga sztangielki obciazenie chcialbym jakis trening silowo wytrzymalosciowy.Nie wiem czy dobre do tego byloby dorzucenie rozciagania bo jestem slabo rozciagniety.Nie wiem czy to duzo daje.

Prosze o wyrozumiale odpowiedzi

Z gory dzieki

"Nie wielkość psa mówi o jego agresywności"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 1439 Wiek 70 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7349
Ten trening jest rozpisany na klatkę ale co jakiś czas możesz zmieniać na inne grupy.
https://www.sfd.pl/temat228420/
Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 236 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1504
wlasnie tak myslalem o tym treningu napisalem ze jestem srednio-zaawansowany ale dokladnie nie wiem od roku mam laweczke i z kumplem tak porzadnie z 3-4 miechy cwiczylismy, ale poczatkujacym mysle ze nie jestem a jak dlugo naprzemian te tygodnie sie robi w tym treningu na klate?

"Nie wielkość psa mówi o jego agresywności"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 1439 Wiek 70 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7349
6 - 8 tygodni. A jeśli chodzi o średniozaawansowanego to sporo jeszcze brakuje. Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 236 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1504
tak myslalem ze jestem jeszcze poczatkujacy ale nie chcialem pisac bo byscie mnie zgasili to moge ten trening robic??a silowy na bica i barki a co sadzisz o rozciaganiu

"Nie wielkość psa mówi o jego agresywności"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 236 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1504
nikt nie odpowie moze cos poradzicie o rozciaganiu i jakies inne treningi silowo-wytrzymalosciowe

"Nie wielkość psa mówi o jego agresywności"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 236 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1504
Nikt mi nie odpowiada to chociaz moze ktos napisze czy mozna laczyc trening silowy z rozciaganiem

"Nie wielkość psa mówi o jego agresywności"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 1439 Wiek 70 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7349
Witaj osieml. Zawsze rozciągam grupy mięśniowe które na danym treningu ćwiczę po rozgrzewce. Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 236 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1504
ok dzieki i za to chcociaz ja chce 3 razy w tygodniu w te dni co nie cwicze ale dzieki sprobuje poszukac

"Nie wielkość psa mówi o jego agresywności"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 1439 Wiek 70 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7349
W dni nietreningowe także możesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 236 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1504
wlasnie znalazlem fajny tylko nie ma kto mi na maila wyslac pelnego z obrazkami oto link https://www.sfd.pl/temat134922

"Nie wielkość psa mówi o jego agresywności"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ocencie planik

Następny temat

ZMIANA

WHEY premium