SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening raz w tygodniu

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 716

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1083
Witam. trenuje kosza 6x w tygodniu i wolny mam tylko jeden dzien. mam zamiar zaczac redukcje od poczatku marca, i mam pytanie, czy trening na silowni raz w tygodniu wystarczy ? do tego oczywiscie dieta z ujemnym bilansem.
wzrost: 180
waga: 80, chcialbym zejsc do 72-3
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 644 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3336
Raz w tygodniu jest na pewno lepsze niż w ogóle. Jeżeli ten trening będzie bardzo męczący i przećwiczysz wszystkie partie to powinien działać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1083
dzieki za odp. mam zamiar cwiczyc 3 cwiczenia na partie, glownie wolne ciezary, wiec trening bedzie ciezki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 644 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3336
Radziłbym Ci w trakcie treningu pić sobie jakieś węglowodany.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1083
mam jeszcze pytanie czy dobrym wyborem byloby branie cm3 treca przed treningiem silowym jak i koszykowki jako antykatabolik, zeby zachowac jak najwiecej miesni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 644 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3336
Można, z tym, że zwykły monohydrant kreatyny działa tak samo, a jest dużo tańszy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
myślę, ze jedynym wyjściem byłoby mieć po dwa treningi na dzień bo właściwie powinieneś a siłowni trenować minimum 3 razy, jeden bowiem niewiele Ci da... może oprócz "zakwasów" albo zbyt niskiej intensywności.

spróbuj się nad tym zastanowić i pokombinować gdzie to umieścić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 506
raz w tyg to bardzo mało, z 3 razy w tyg i beda efekty ,albo cos sie robi dobrze albo wgl takie moje zdanie :D sam chodziłem dawniej na karate i siłownie ale jak widać siłownia wygrała :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1083
Na silownie 2x na tydzien raczej nie ma szans, ale mam w domu 2 hantle wiec moglbym cos pocwiczyc. co myslicie o

pon (na silowni) : nogi, plecy, klatka, triceps, biceps
piatek (w domu): barki, przedramie, brzuch

ewentualnie:

pon (na silowni): nogi, plecy, klatka, barki, triceps, biceps, brzuch (po 3 cwiczenia na partie, duza intensywnosc)
piatek (w domu): nogi, plecy, klatka, barki, triceps, biceps, brzuch (po 2 cwiczenia na partie, niska-srednia intensywnosc, tylko 2 hantle do uzytku)

Zmieniony przez - Lillard w dniu 2014-02-08 20:58:35
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytania odnośnie gotowego planu

Następny temat

Zmiany w obwodach ?

WHEY premium