SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

trening każdej parti raz czy dwa razy w tygodniu?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3652

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 355
ćwicze od 3 miesięcy (na mase) i zawsze w tygodniu raz trenowałem barki, triceps i plecy. Dwa razy w tygodniu trenowałem klatke i biceps i przedramie. Na wakacje chciałbym zmienić trening tylko nie wiem co jest lepsze, czy trenować każdą partię raz w tygodniu, czy dwa razy w tygodniu, czy też może pozostać przy tym co wyżej wymieniłem. Chciałbym wybrać jak najlepiej więc proszę o wachową radę.

Aby do czegoś dojść, trzeba wyruszyć w drogę.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
Nie ma lepszych treningow i gorszych jesli sa dobrze napisane. Trening parti 1x w tyg moze byc tak samo efektyny a nawet bardziej niz 2x w tyg i odwrotnie. Moze teraz sprobuj czegos innego 1x grupa w tygodniu.

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 650 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13440
j.w. 1 partia w tygodniu. brzuch rob na kazdym treningu z srednia intensywnoscia. Jak cwiczylem ok 2x partia w tygodniu chodzilem i zdychlem z przemeczenia a teraz jest luzik. Sam sprawdz jak to na Ciebie podziala
pozdr

####pomogłem? kliknij www.pajacyk.pl ####

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2623 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 42219
wszystko zalezy od intensywnosci, liczby serii, zalozen treningowych.

mozna raz, 2x, 3x, nawet 6x.

chwilowy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 398 Wiek 47 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6497
Troche chaotycznie zadane pytanie, wynika z niego że chcesz zmienić plan na okres wakacji, tylko nie wiesz jak i dlaczego. Jak napisał seba Nie ma lepszych treningow i gorszych jesli sa dobrze napisane, więc sam powinieneś już wiedzieć co zmienić w swoim planie np. jeśli zrobiłeś przed pierwszym cyklem pomiar obwodów i np. biceps nie urósł za bardzo w porównaniu do klatki, to już wiesz co zmienić w swoim planie. Poczytaj post seby to ci troszku rozjaśni https://www.sfd.pl/temat271387/ 

nie ważne jaki jesteś, ważne byś nie był nijaki..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 355
dzięki wszystkim za rady. Właśnie planuje trening i dam go puźniej do oceny. Jeśli chodzi o moje oczytanie to jest ono dość spore i z informacji jakie posiadam będe sie starać ułożyć trening, myśle że jego intensywność będzie wysoka.

Aby do czegoś dojść, trzeba wyruszyć w drogę.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

spadki

Następny temat

trudne dobrego początki ;)

WHEY premium