SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening push/pull do oceny

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 891

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 714
Witam wszystkich! Na początek kilka moich danych: wiek 21 lat, staż ok. 4 lata z drobnymi przerwami, 171 cm i 71,5 kg wagi.
Zamiast przedstawiać pojedynczego planu mam zamiar zaprezentować swoje ambicje gdzie chciałbym być za mniej więcej rok(no dobra trochę mniej). A więc. Od połowy września planuje wystartować z planem push pull na 10 tygodni na mase, następnie treningiem HST na siłe również 10 tygodni i na koniec FBW i redukcja na którą daje sobie 14 tygodni( mam nadzieje, że aż tyle nie będzie potrzeba) żeby skończyć jakoś na koniec maja;) Mój cel? Zdobyć tyle mięcha ile da rade przy bf 15% na koniec redukcji. 2 miesiące temu skończyłem 12 tygodniową redukcje i z ok 28% bf zszedłem na ok. 18%. Obecnie gdzieś ze 20% Co do założeń pierwszego planu na mase, dietę ułożę z niewielką nadwyżką kaloryczną i będę starał się nią balansować tak żeby ok. 0,5 kg na tydzień robić. W czasie 10 tygodni maks 6 kg żeby później nie zaczynać redukcji z dużego poziomu bf. W treningu na siłe HST dopuszczalne przybranie na wadze 2-3 kg Ale nie odbiegajmy za bardzo w przyszłość.
Trening będzie się odbywał 4 razy w tygodniu. Push-poniedziałek,czwartek Pull-wtorek, piątek
W tym treningu rzeczą nad którą chcę się najbardziej skupić to barki i środek klaty, ponieważ barki wyglądają dużo gorzej od reszty parti dlatego chcę je nadgonić i prosiłbym o skorygowanie planu właśnie pod te założenia:) Staram się opierać plan o ćwiczenia wielostawowe, a nie izolowane, lecz ich nie skreślam.

Push-Poniedziałek
Wyciskanie sztangi skos dodatni 3s
Przenoszenie hantla 2s
Wyciskanie żołnierskie 4s
Wyciskanie francuskie 3s
Wspięcia na palce 2 s

Pull-Wtorek
Wykroki z hantlami 3s
Superseria na prasie do nóg(prostowanie/uginanie na czworo i dwugłowe) 2s
Martwy ciąg 3 s
Wiosłowanie sztangą 3s
Uginanie ramion ze sztangielkami z suspinacją 3s
Superseria uginanie na i podchwytem(przedramię) 1s

Push-Czwartek
Wyciskanie sztangi poziomo 3s
Dipsy 2s
Arnoldki 2s
Podciąganie sztangi do brody 2s
Wyciskanie wąskim chwytem 3s
Wspięcia na palce 2s

Pull-Piątek
Przysiady 3s
Martwy ciąg na prostych nogach 3s
Podciąganie szerokim chwytem na drążku 3s
Uginanie ramion ze sztangą 3s
Superseria uginanie na i podchwytem(przedramię) 1s

Jak wam się widzi ten trening jeśli chodzi o priorytet barków?
Jeśli chodzi o suplementacje to będą witaminy i kwasy omega, oraz jakaś przedtreningówka i tutaj znów prośba o polecenie jakiejś która będzie dawała w miare przyzwoitą pompę i dawała dużo energii i motywacji do treningu bo pracuje fizycznie i nie zawsze mam chęć po pracy iść na trening i potrzeba mi czegoś:) Tylko przedtreningówki bezkreatynowe i 1.3. No to by było na tyle, z góry dzięki za pomoc:)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6529 Napisanych postów 36038 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679847
Zastosuj się do regulaminu naszego działu i wypełnij ankietę. Tu masz do niej link:

https://www.sfd.pl/REGULAMIN,_OBOWIĄZKOWA_ANKIETA_ALBO_BAN_!!!-t501693.html

Ten trening. który wkleiłeś to rozgrzewka - na pewno nie na miarę zaawansowanej osoby.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Naciągnięte/naderwane mięśnie klatki piersiowej.

Następny temat

Trening ektomorfika na masę - do oceny

WHEY premium