SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening pod sztuki walki

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1789

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez rion10 z działu Trening dla zaawansowanych.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 113 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1052
Siemanko tak sobie pomyślalem że ktoś może miałby udostwpnić swoj lub nieswój moze nawet fajnie by bylo jakby ktos vozpisal co sie na tym zna :D plan tyg. pod mma . Ćwiczyć na siłowni moge 3-4x tygodniowo. Niestety ćwiczenia na nogi ( oprócz dwójek ) odpadaja poniewaz jestem po kontuzji . Chodzi mi głownie o to żeby nie zamulić sie ( nie stracic na szybkosci i dynamice ). Jestem w okresie budowania masy mięśniowej i siły. Macie moze jakies pomysły cd. tego planu . Cieżko mi wedle wskazówek ktore dotychczas znalazlem cos ulozyc. Chciałbym nie bazować na stacjach. Pozdrawiam :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6525 Napisanych postów 62329 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777963
Najlepiej się sprawdzają jako wsparcie dla sztuk walki plany całościowe fbw kilka podstawowych ćwiczeń siłowych tak aby pracować całym ciałem jednak u Ciebie skoro nie możesz trenować nóg to będzie ciężko bo nie zrobisz przysiadów, ciągów w sumie to możesz chyba trenować tylko górę ciała więc jako wsparcie dla sw będzie ciężko.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 113 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1052
Jednak słyszałem ze treningi dzielone sa równie efektywne , na czyms takim chcialbym sie opierac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 1422 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17916
Ogarnij 5/3/1 po prostu by się wywaliło dzień siadów i można lecieć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6525 Napisanych postów 62329 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777963
Nie wiem w jaki realny sposób na wyniki w sw przełożyć się atakowanie 1 lub 3 powtórzeń w ćwiczeniach siłowych.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 113 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1052
A no w taki że budujesz wtedy siłe którą wykorzystujesz na treningach . Czytalem ze treningi z duza iloscia powt. nie sa wql. skuteczne . Wystarcz spojrzeć na Jon jonesa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 113 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1052
Oczywiście wszystko zalezy tez od cwiczenia i partii


Zmieniony przez - lecim w dniu 2016-01-20 14:29:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 1422 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17916
Na początku każdego treningu może dorzucić ćwiczenie z podnoszenia ciężarów dajmy na to Power Clean, a military press zastąpić np Push Press'em
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347438
Trening pod sw powinien zawierać elementy dynamiki, siły i wytrzymałości, a więc dobrze jest łączyć klasyczny trening z interwałami czy kompleksami metabolicznymi.

Na body factory był kiedyś dobry temat dla fighterów. Może ktoś podrzuci linka.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6525 Napisanych postów 62329 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777963
lecim
A no w taki że budujesz wtedy siłe którą wykorzystujesz na treningach . Czytalem ze treningi z duza iloscia powt. nie sa wql. skuteczne . Wystarcz spojrzeć na Jon jonesa


W przedziale 1-3 powtórzeń budujesz siłę maksymalną, która nijak ma zastosowanie w sw. A już przytoczenie Jonesa jest zupełnie nie trafionym porównaniem. To gość, który ma za sobą cały sztab treningowy i zupełnie nie ma mowy o jakiś minimalnym zbliżeniu się do jego lewelu wytrenowania.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Usunięty przez rion10 za pkt 5 regulaminu
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 113 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1052
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem z brzuchem

Następny temat

Brzuch

WHEY premium