SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

trening pod sztuki walki

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1996

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 758
Witam

Sytuacja wygląda tak... Chodzę na siłownie 3 razy w tygodniu jest to trening o intensywności niskiej, 12 serii na duże partie 9 na małe po prostu dla początkujących. Trenuje całe ciało. Teraz o co chodzi. Chce do treningu silowni w dni wolne dorzucic trening typowo pod sztuki walki i trenowac nim raz lub dwa w tygodniu. Wiadomo walka "z cieniem", trening kombinacji ze sparingpartnerem ale oprócz tego co? Chodzi mi o jakieś ciekawe (również rzadko spotykane) cwiczenia typu uderzanie młotem w opone. Słyszałe kiedys o treningu uderzeń z guma czy też widziałem na jakimś filmiku treningowym, że fighterzy wiazali sobie nogi(nie wiem co to miało na celu). Chciałbym sensownie dobrac cwiczenia ich kolejnośc oraz czas wykonywania etc.
Licze na wasza pomoc w odsyłaniu mnie do różnych artykułów oraz na propozycje tego jak taki trening miałby wyglądac.

Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To trenowałeś SW i nawet nie wiesz co trenowałeś ? Bo Twoja odpowiedź , że nie było tam nacisku na żaden styl tylko wszystko po trochu nie jest satysfakcjonująca .

Poczytaj sobie : https://www.sfd.pl/UDERZANE_TO_DZIAŁ_DLA_TRENUJĄCYCH!-t702701.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 696 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 38106
Rzadko w klubach jest możliwość wykonywania ćwiczeń takich jakie podałeś . Trenując 5 razy w tygodniu ( 3 x siłownia i 2x sztuki walki ) zajedziesz organizm . Najlepiej by było gdybyś wybrał albo to albo to
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 758
Prośba do moderatora o zmiane tematu na "trening pod sztuki walki" nie wiedziałem, że słowa z tematu są słowami kluczowymi. Przepraszam za kłopot.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tomiasz, rozumiem że nie trenujesz w ogóle SW
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 758
Nie, chce trenowac na własną reke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 430 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11409
Na własną rekę to nie polecam bo sobie jeszcze krzywde można zrobić samemu można wtedy gdy ma sie podstawy ogarnięte.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 758
Nie wiem jakim kaleką trzeba byc aby zrobic sobie krzywde przy takim treningu i jakie pozycje alpejskie trzeba wyprawiac hehehe
Podstawy mam ogarnięte bo chodziłem na SW kilka miesiecy i przymierzam sie zeby isc tam spowrotem jakoś po wakacjach ale nie wiem jeszcze kiedy dokładnie. Spokojnie wiem co robie wy mi pomużcie a ja już o siebie sam zadbam. Mam nadzieje, że wypowie się wkońcu ktos kto da mi jakieś konkrety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 430 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11409
No to jak tak stawiasz sytuacje :D to powiedz na jakie sw chciałbys sie wybrac po wakacjach po wiesz innaczej trenuje zawodniku boksu innaczej muay thaia innaczej mma a innaczej grappler.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 758
Wracam na treningi gdzie uczą wszystkiego po trochu bez nacisku na jakiś styl. Prosze żeby żaden laik już sie tutaj nie wypowiadał i nie zadawał mi zbednych potań ja chce KONKRETY !


Zmieniony przez - Tomiasz w dniu 2012-07-11 11:23:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 659 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 74921
Pięciokilogramowa piłka lekarska plus kawałek ściany, ciążarki 1 - 2 - 3 kg, kilka metrów sznurka, czy lepiej gumy od majtek, steper, schodek lub opona. Jeśli nie jesteś laikiem, kumasz cokolwiek i serio chodziłeś na jakąś konkretną sekcję stójkową (boks, kb, mt, czy nawet KK) to powinieneś sobie za pomocą tych sprzętów bez problemu bez problemu ułożyć co trzy treningi. Jeden na szybkość, drugi na siłę uderzenia i trzeci na wytrzymałość. Jeśli nie to sorry ale to ty jesteś laikiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 430 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11409
elduce
Jeśli nie to sorry ale to ty jesteś laikiem.


Dokładnie.

Czyli chodzi ci o zajecia MMA: Jak dla ciebie najlepszy będzie kompleks sztangowy 2 razy w tygodniu i mozesz dorzucic do tego jakis dzien np skakanke, walke z cieniem, walke z cieniem z hantelkami, Po za tym jak ty chcesz konkretów to my tez musimy mieć konkrety od Ciebie bo ja za ciebie nie wymysle co ty chcesz robic.

Zmieniony przez - Hubi0012 w dniu 2012-07-11 14:24:55
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

TURNIEJ IBF: ADAMEK Z USTINOWEM, PULEW Z SOLISEM

Następny temat

Bójka

WHEY premium