SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem z brzuchem

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1062

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 93
Witam, mam 17 lat. Mam 178 cm wzrostu i ważę zaledwie 54 kg... Moim problemem jest lekki zgromadzony tłuszcz na brzuchu, nie jest go dużo, ale chciałbym zacząć ćwiczenia typu a6w na wyrobienie mięśni, ale tłuszcz mi je zasłania. Polecilibyście jakieś ćwiczenia na spalenie tego tłuszczu na brzuchu? Ogólnie jestem bardzo chudy, lecz przez dawny tryb życia mój brzuch jest jaki jest :/.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 307 Napisanych postów 3118 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 69220
Nie wiem jak i co ćwiczysz, więc nie daję rady "więcej ćwiczyć". Tym bardziej jakiegoś a6w, które niszczy kręgosłup. Poczytaj o odżywianiu. Policz sobie ilość kalorii, podziel to na 5-6 posiłków dziennie, ułóż jadłospis, daj do oceny. Później pogadamy o treningu, a w wieku 20 lat będziesz jak młody Schwarzenegger.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 307 Napisanych postów 3118 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 69220
Tak. Polecam dietę masową, gdzieś około 2700 kcal dziennie i ćwiczenia FBW trzy razy w tygodniu. Jak będziesz już ważył 100 kg, to będzie można zastanowić się nad jakąś redukcją. Ewentualnie, jak masz problemy psychiczne ze swoją wagą i "tłuszczem" na brzuchu i nie jesteś w stanie zaakceptować faktu, że jesteś chorobliwie chudy, to niezbędna będzie pomoc specjalisty. Anoreksja i skrajne niedożywienie jest chorobą śmiertelną. Jeżeli uważasz, ze nie mam racji, to wstaw zdjęcie sylwetki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Masz sądzę budową skinny fat. Ale jakoś nie chce mi się w to wierzyć, treningu na brzuch nie ma, brzuszki nie załatwią Ci kraty na lato ; ) Niestetty. Brzuch buduje się cięzkim treningiem siłowym całego ciałą i w kuchni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22600 Napisanych postów 11141 Wiek 47 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 356219
Od spalania tłuszczu to jest przede wszystkim dieta.
I niestety, ale nie ma czegoś takiego jak miejscowe spalanie tłuszczu w jednej części ciała.

Κατά τον δαίμονα εαυτού.
------
Mój dziennik: http://www.sfd.pl/DT__Ghorta_ghrrromi_fat-t1096396.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Tygrys_85
Tak. Polecam dietę masową, gdzieś około 2700 kcal dziennie i ćwiczenia FBW trzy razy w tygodniu. Jak będziesz już ważył 100 kg, to będzie można zastanowić się nad jakąś redukcją. Ewentualnie, jak masz problemy psychiczne ze swoją wagą i "tłuszczem" na brzuchu i nie jesteś w stanie zaakceptować faktu, że jesteś chorobliwie chudy, to niezbędna będzie pomoc specjalisty. Anoreksja i skrajne niedożywienie jest chorobą śmiertelną. Jeżeli uważasz, ze nie mam racji, to wstaw zdjęcie sylwetki.




Heheheh bezwzględny !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 307 Napisanych postów 3118 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 69220
Jeszcze nie widziałem tu kogoś z 54 kg wagi i jego wzrostem, kto pisał o redukcji tłuszczu z brzucha. Przeraża mnie to...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Nie no, wpadnij do lejdis, tam złapiesz się za głowę, ludzie mają urojone wizje samych siebie, z niewiedzą startują na redukcję kończąc spapranym metabolizmem ...no ale cóż. Niech autor wstawi foto.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 307 Napisanych postów 3118 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 69220
Kobiety, to inna bajka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Oj tam inna, ta sama, tylko autor nie ten sam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 93
Zacząłem od niedawna dietę dosyć białkową, od małego miałem problemy z niedowagą, nie chce chudnąć, lecz przybrać na masie, zacząłem też od hantli, tylko chciałbym odsłonić brzuch, żałuje tyle zjedzonych słodyczy :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 307 Napisanych postów 3118 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 69220
Słodycze ci się odłożyły? Wierzysz w to? Odłożyło się coś, bo organizm jest zagłodzony i często do tego stopnia spowalnia metabolizm, że wszystko idzie w "zapas". Zaczniesz jeść 2-3 razy więcej, to i masy nabierzesz i tłuszcz zniknie. Daj jednak to zdjęcie, bo ja nie wierzę w tłuszcz przy Twojej masie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co myślicie o tym planie.?

Następny temat

Trening pod sztuki walki

WHEY premium