SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening po redukcji

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 11485

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Na pierwszy efekt? Nie 40, a 4 (C-Z-T-E-R-Y) tygodnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 601
Poprzez wakacje miałam na myśli nastepny rok akademicki^^. Łoo 4 tygodnie ; o. Brzmi 100 razy bardziej motywująco
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 601
Ćwicząc nogi i pośladki zejdzie mi ta tona złogu z brzucha;P?
Będę ćwiczyć wszystko co trzeba, tylko jak widać jestem chyba "trójkątem" boję się trochę, że poprzez ćwiczenie nóg jeszcze bardziej mi schudną, a w szczególności moje wąskie biodra i będę śmiesznie wyglądać ze swoimi szerokimi ramionami. Ale widziałam też na forum zdjęcia dziewczyn któr poprzez rozbudowę ud i pośladków z trójkąta robiły sie ładną klepsydrą

Zmieniony przez - g@si w dniu 2011-12-22 11:12:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ulala, do wakacji to nawet nie wiesz, ile możesz zrobić Tylko warunek jest taki: nie ma opyerdalania się. Musisz przysiąść nad dietą i nauczyć się ją układać i trzymać, no i ćwiczyć sumiennie siłowo

Ja to mówię: ćwicz nogi, a one Cię zeżrą, czyt. spalą Twój tluszcz

I tak, ćwicząc harmonijnie całe ciało zamienisz się w klepsydrę. Nie tak od razu hop-siup, ale za pół roku powinno być miodzio W sobotę gruszka85 wrzuci podsumowanie swojego cyklu treningowego ze zdjęciami. Wtedy zobaczysz, jak można się zmienić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Ja jestem trójkątem i sylwetka się fajnie zmieniła

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 601
hmm, a nauczy mnie ktos tego wszystkiego zanim sama się za to zabiorę xD? Znając moje małe doświadczenie a do tego mkotywacje, mam przeczucie, że ćwicząc to co sama wymyślę ponadrywam sobie wszystkie ścięgna^^
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Wszystkie dziewczyny, które założyły tu dzienniki były początkujące z dietą i treningami. Można to samemu ogarnąć.

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Dasz radę sama. Popołudniu/wieczorem wrzucę Ci to, czego będziesz potrzebowała. A tymczasem czytaj sobie dzienniki i popodwieszane tematy.

Zmieniony przez - Ruda_29 w dniu 2011-12-22 11:40:19

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 601
OK czekam z niecierpliwością, dziekuję.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 601
Jestem w sumie nowym użytkownikiem i nie bardzo sie znam na wszytskich opcjach na forach ale za pomoc martucca SOG
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nietypowy brzuch- źródło problemu.

Następny temat

Pomimo diety i ćwiczeń 5 razy w tygodniu nie chudnę!!

WHEY premium