SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Judytka- po redukcji- a co teraz?

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4131

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1159
Czesc dziewczyny:)
Na forum SFD zagladam juz od kilku lat... od czasu gdy Ladys jeszcze nie istanialo:) zajelo mi troche czasu zanim zdecydowalam sie na tak wielkie zmiany w moim zyciu!

Redukcje zaczelam pod koniec stycznia. ulozywlam plan posilkow, dostalam zestaw cwiczec od kolezanki, ktora niesamowicie mnie zmobilizowala!:) przeczytalam chyba wszystkie linki podane w regulaminie i wystartowalam.
Zalozywalm sobie cel 0.5-1kg tygodniowo, zdaje sobie sprawe ze za bardzo obnizylam kcal(1500),mialam dobra motywacje: zakup sukni slubnej! Chcialam wazyc 60-63kg.
Moim celem nie jest jedynie schudnąć! Glownym zamierzeniem jest zmienic nawyki żywieniowe i musze przyznac ze od 3 miesiecy nie obrzeram się czym popadnie, nie rzucam się na słodycze. Planuje posilki, analizuje to co jem i staram się wybrac zawsze zdrowa alternatywe.
Jest to jedyna ‘’dieta’’ na której czyje się swietnie, nie chodze glodna, wrecz przeciwnie.
Ostatnio nawet powiedziałam ze zakochałam się w niej, bo jest swietna!!!!!!!!!!!!! Zmienila moje postrzeganie jedzenia.


Teraz najwaziejsze:

ANKIETA
Wiek : 23
Waga :63.4
Wzrost :169
Obwód w biuście(1) 86.5cm:
Obwód pod biustem :76cm
Obwód talii w najwęższym miejscu (2):70cm
Obwód na wysokości pępka :79cm
Obwód bioder (3):87cm
Obwód uda w najszerszym miejscu:56cm
Obwód łydki :35cm
W którym miejscu najszybciej tyjeszz :brzuch, biodra,
W którym miejscu najszybciej chudniesz piersi, brzuch
Uprawiany sport lub inne formy aktywności: (jak często) 5x tygodniu ( 3x siłowy- obwody)+ 2x cardio
Co lubisz jeść na śniadanie: wszystko lubię; standard to platki owsiane lub jajka w roznych postaciach.
Co lubisz jeść na obiad :wszystko lubię; najczęściej :piers,losos,krewetki, ryz brazowy, warzywa.
Co jako przekąskę :wszystko lubię; najczesciej orzeczy, owoce
Co jako deser :wszystko lubię ,najbardziej owoce, orzechy i cappuccino
Ograniczenia żywieniowe : brak
Stan zdrowia, czy regularnie miesiączkujesz, czy bierzesz tabletki hormonalne : stan zdrowia: ok, miesiączkuję regularnie, nie biorę tabletek antykoncepcyjnych,
Preferowane formy aktywności fizycznej: siłownia, basen,praca:)
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : suplementy na wlosy, magnez
Stosowane wcześniej diety : zbilansowana dieta, 13-dniowa kilkukrotnie, glodowki

TRENING:

Dzien1.
1a. przysiad ze sztangielkami 4x 6-8 (2min przerwy kazde spedzone na rowerku)
1b. wypady ze sztangielkami 4x 5 na noge
2a. wyciskanie na klatke skos gora ze sztangielkami 4x 6-8 (2min przerwy spedzone na bieżni (moze byc marsz))
2b. pompki 4x5 (zaczynaj od najtrudniejszej mozliwej i staraj sie zrobic wiecej niz poprzednio)
3a. sciaganie drazka gornego 4x6-8 (przerwa 25 brzuszkow))
3b. przyciaganie drazka dolnego do mostka 4x6-8
+ 15-20min crosstrainera

Dzien2.
1a. wyciskanie nog na suwnicy stopy wysoko na platformie (przerwy w tym samym stylu co wyzej)
1b. wznosy z opadu na laweczce rzymskiej (glute ham raise)
2a. wyciskanie sztangielke na plaskiej lawce
2b. rozpietki na skosie w gore ze sztangielkami
3a. wyciskanie sztangielke siedzac na barki (tzw Arnoldki)
3b. wioslowanie sztangielka w oparciu o lawke
+ 15-20min crosstrainera

Dzien3.
1. 3 obowody nastepujacych cwiczen bez obciazenia (2min przerwy pomiedzy)
7x przysiad
7x wypady (na noge)
7x przysiad z wyskokiem
7x wypady z przeskokiem

2. 3 obowdy po 5 Man Maker (ze sztangielkami) 2min przerwy
3. 3x8 burpee ( wersja dla ciebie http://www.flickr.com/photos/crossfitportland/4584935593/ ) 1 min przerwy
4. 20-30min na wioslarzu


Tak szybciutko minelo ponad 12tyg. Cel zostal osiagniety:) A co teraz?
Jak wyczytalam od 7-10dni powinnam wskoczyc na 2tys kcal i tak zrobilam. Czylam sie troche ociezala.

I teraz potrzebuje waszych rad:)
Co mam dalej robic? Zmienic trening? Musze przyznac ze bardzo go lubie.
Jaka kcal zalozyc? Myslalam zeby w dni treningowe 1900kcal, w nietreningowe 1600kcal.
Jakie wartosci b/t/w przyjac? Wczesniej byla to dieta zbilansowana b110/t60/w120-130.

Moim celem na dzien dzisiejszy jest dojscie do wagi ok 60kg. wyrzezbienie sylwetki, wysmuklenie ud i pozbycie sie galaretowatego brzuszka:) Nie chce byc koscista, lubie kobiece ksztalty.
Jestem zawzieta, zmobilizowana i przygotowana na pot i zakwasy!:) ...po raz kolejny. Bo sprawia mi to niesamowita przyjemnosc!
Wiem ze potrwa to kilka kolejnych miesiecy, ale jest to gwarancja dlugotrwalych efektow.

Mam nadzieje ze mi pomozecie:) potrzebuje tylko kilku rad...

Niestety nie zrobilam zdjec gdy zaczynalam, chyba ze bardzo sie wsydzilam przed sama soba:( dopiero po utracie kilku kg zrobilam zdjecia, ktore dolaczam oraz tabelke z rezultatami.







Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1159
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1159
Pierwszy zestaw zdjec jest z 21lutego, natomiast drugi z 18kwietnia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 6334 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 99958
Ładny start. Talia do pozazdroszczenia

Kiedy jadłaś te 2000 kalorii? Nie dzieliłabym na dni treningowe i nie treningowe na początku.

Musisz pilnować nabiału aby nie przekraczać 150 gram na dzień (jajek nie wliczasz).

Zmieniony przez - Dotkazoz w dniu 2012-04-24 06:11:11

Gdy poprawisz fundamenty, łatwiej Ci będzie doprowadzić do porządku resztę domu...

Było minęło: http://www.sfd.pl/Dotkazoz_DT_2013_podsum.str.19_-t914686-s19.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hej, Twoje efekty miażdzą zaczęłyśmy równo redukcję i podczas gdy Ty już masz to za sobą ja po 3 msc jestem daleko w lesie będę do Ciebie zaglądac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Byłoby miło, gdybyście podawały źródło treningów, jeśli nie są waszymi autorskimi.

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1159
Zaczne moze od zrodla treningu:) Dostalam go od mkroza. wiem ze powinnam napisac o pomoc w doborze formy wysilku na forum ale tym przez przypadek zrobilam ten trening straszniemi sie spodobal. i tak minelo 12tyg:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1159
Dotkazoz na 2tys kcal wskoczylam jakos 2tygodnie temu. skonczylam po 8dnich. Dopadla mnie grypa i spedzialam caly tydzien w lozku. Niestety nie bylam w stanie jesc odpowiednio, a tym bardziej gotowac:/

Zoladek mi sie skurczyl, metabolizm zwolnil.

Zastanawiam sie jaka kalorycznosc przyjac, jesli mam tego nie dzielic na dni treningowe i nietreningowe. I jakie B/T/W????

Dziewczyny jakies propozycje?:)



Zmieniony przez - judyś w dniu 2012-04-24 21:06:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 6334 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 99958
Jak człowiek jest chory to odpoczywa
Mierzłaś się po tych 8 tygodniach na 2000 kalorii?
Sama jestem początkująca, ale za nim doradzi Ci ktoś bardziej kompetentny spójrz w dzienniki innych dziewczyn. Patrz szczególnie te które mają podobną sylwetkę (wzrost, waga, rozmieszczenie tłuszczu). Ty jesteś gruszka, więc patrz na inne gruszki .

Przejrzyj na spokojnie jeszcze raz linki z podwieszonego regulaminu. Mogę Ci jedynie podpowiedzieć, że gruszki nie lubią diet low carb.
Zwykle dziewczyny, które są gruszkami, przyjmują na starcie minimum 150 gram ww. Kalorii przyjęłabym ok 1800.

Gdy poprawisz fundamenty, łatwiej Ci będzie doprowadzić do porządku resztę domu...

Było minęło: http://www.sfd.pl/Dotkazoz_DT_2013_podsum.str.19_-t914686-s19.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1159
Probowalam sie zmierzyc i zwazyc, ale szczerze mowiac nie zdarzylam. nawet nie bylam w stanie stac 2min tak sie pochorowalam:/ 8dni na 2tys kcal+tydzien w lozki=bilans zerowy! nie mam zielonego pojecia jaka byla roznica. Wyszlam na zero.
Zabieram sie do lektury, bo dziennikow jest masa a wieczor krotki;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
1800kcal constans BWT 120g/130g/reszte i zostac tak porzadnei trenujac i dalej zobaczymy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Chernushka // Redukcja // KSZTAŁTOWANIE CIAŁA I UMYSŁU

Następny temat

ATG challange, vol. 3

Wiecej