SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening na oponie,Montaż Gruszki

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2405

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 301 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2091
1)Od dawna widziałem na filmach i słyszałem o treningu na oponie przeskakiwanie w rytmie z jednej pozycji na drugą i skołowałem sobie opne tylko niewiem jak dobże robić po przeskoków ta wyżej wypowiedźto w sumie domysły i niewiem czy dobże rozumuje do czego trening na opanie służy ??

2)Mam gruszke podwieszaną taką normalną nie tpyu z platformą tylko niemam pomysłu jak ją zamontować wiem że było dużo postó na ten temat ale szukałem i dokońca tam nie pisało.

P.S Może w Wkacje lece do Thailandi ze znajomymi i moze będe trenwoaćtma przez wakacje
wiem że to śmieszne i nie wieżycie ale ja wiem swoje i sie ciesze rodzice mi obiecali i nie muwie od tak moja mama maiła znajomego co był kiedyś zapaleńcem w Thaiu i podpisał kontrakt i trenwał w Thailandi Thajów do walk ale teraz obecnie mieszka w USA i trenuje lekkom atletyke duzó by pisać co mu sietam nie podobało,nie chce też pisać bo by z tego tlyko kłutnia wyszła i wyśmiewanie się z tego co pisałem,ja iwiemsowje i to najważniejsze i nie żyje w iluzji bo z nim rozmawiałem.

Dominik

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"Mam gruszke podwieszaną taką normalną nie tpyu z platformą tylko niemam pomysłu jak ją zamontować wiem że było dużo postó na ten temat ale szukałem i dokońca tam nie pisało."-->w necie można taką zamówić, samemu można ale dużo z tym kombinowania,szczerze wolałbym kupić.

A co do opony no to służy do treningu nóg jak wiadome.coś jak skakanka.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 174 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 606
ja bym nie tracił czasu na jakieś opony tylko zabrał się za prawdziwy, trening, już lepiej osobno plyometria, skakanka i walka z cieniem i lepsze to od opon, nawet traktorowych czy Bóg wie jakich
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 85996
a ja bym poszedł do szkoły , zamiast do tajlandii to po słownik ortograficzny a mame poprosił o instalacje worda.

co do opony , po co to komu ?

do do gruszki platforme można kupić / zrobić.

oraz cieszymy się Twoim szczęściem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 301 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2091
Boże w mnie nie rozumiecie ja trenuje normalnie worek kombinacje,walka z cieniem,ale najbardziej lubie kombinacje na worku bo sąbardzo męczoące moze to głu[ie ale np wlka z cieniem mnie nudzi po iluś rundach skakanka też a np tarcze worek nie najbardziej tarcze lubie i trening z parterem w klubie albo samemu z kumplem (ktury też trenuje)no i męczą strasznie takie kombiacje np:prawy lowkick + mawashi prawe+lewe mawashi+prawe mawashi 30 seri mega dług tlenowy ja przy 15 na cała pare byłem w niebie ale przed tem nawalałem non stop przez 2 godziny,ta opnka np na koniec treningu bardizje dla relaksu praca nóg jest przecierz ważna.

Dominik

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 6323 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19141
Najlepiej to chodzić na treningi i po kłopocie + aeroby.

http://www.sfd.pl/temat279968  - Wejdź i przyznaj SOG'a

*** Mafia Ślązaqf ***

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

tajbox ??

Następny temat

Kontuzje

WHEY premium