SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening na mase oceńcie pomóżcie !!!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4297

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


Cze .. mam 16 lat (w kwietniu bedzie 17)
165 cm wzrostu
57-59 wagi ...
z kulturystyką mam doczynienia od dawna jednak nie ćwiczylem ze wzgledu na wzrost i lata .. od niedawna postanowilem się wziąść za cwiczenia jechalem prawie miecha na sucho .. jedzac dużo białek i węgli .. przed "obżeraniem sie ważylem 53" .. ulozylem sobie równierz wtedy diete jednak to bylo pewne ze nie bede jej przestrzegal mimo to idzie w mase miesniowa bo dobrze dobieram produkty ktore zajadam. Od 30 października zaczolem jesc
Xpanda i do uzupelnienia mojego "jedzenia"
Gainera 737 5kg

Xpand 1 dawka 30 min przed treningiem i 30 min po treningu w dni treningowe w dni Nietreningowe 1 dawka na czczo rano !
Gainer - codziennie 2-3 dawki rano popoludni /wieczor

Moj trening ! 3 razy w tygodniu

Poniedziałek: Klatka
1. Wyciskanie sztangi (chwyt szeroki) na ławce poziomej 4x (12 - 8) /progresja
2. Wyciskanie sztangielek na ławce poziomej w góre 4x (12 - 8) stały cięzar
3. Rozpietki na płaskiej 3-4x 10 /stały cieżar
4. Ostatnio zrobilismy ławke skosna i zaczelismy robic na skośnej głowa w gore 4x 10 .. progresja

TRICEPS
1. Wyciskanie francuskie siedząc ze sztangielka 4x (12 - 8) progresja
2. Wyciskanie francuskie leżac ze sztangą 4x 10 (stały cięzar)

ŚRODA : PLECY i Barki - i tu wlasnie jest problem bo obijam sie na tych treningach nie chce obciązać pleców jestem jeszcze młody i mam zamiar urosnąć dlatego cwiczylem praktycznie tylko barki .. i tu prośba do was i zalecenia natemat cwiczen co do pleców i barków podajcie cwiczenia na Barki ktore w najmniejszym stopniu obciazaja plecy i napisze jeszcze coś do tych pleców

BARKI :
1. Wyciskanie sztangielek siedząc 4x (12 - 8) progresja
2. Unoszenie sztangielek na boki 4x (12 - 8) progresja
3. Unoszenie sztangielek na boki w opadzie 4x (12 - 8) progresja

PIĄTEK : Biceps ; Przedramiona
1. Uginanie przedramion ze sztangą (modlitewnik) podchwytem 3x (12 - 8)
2. Uginanie przedramoon ze sztangielkami (chwyt młotkowy) 3x 10 stały ciezar
3. Uginanie przedramienia ze sztangielką w oparciu o kolano 2-3x 10 stały cieżar

przed zaczeciem cwiczeń podnosilem ledwo 55 kg na klatke w tym momencie po częsci cyklu XP .. wczoraj podnosilem 70 wiec jest dobrze efektow w centymetrach narazie nie podaje bo nie o to w tym temacie mi chodzi

tutaj dodaje swoje zdjecia zrobione tydzien temu








prosze o opinie expertow :) co można zmienic a co dodac

UWAGA !! nie chce slyszec zbednych komenatrzy typ "masz 16 lat wez sie za nauke" badz cos podobnego prosze o rozsadne wypowiedzenie sie i opowiedz w zapytanie o moje plecy zastanawiam sie wogle ze zrezygnowania ich cwiczenia jednak nie wiem co wstawic w ich miejsce pozdrawiam

Zmieniony przez - szefo333 w dniu 2006-11-23 12:57:19
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 693
podciaganie moze tylko byc ulga dla kregosłupa a nie szkoda!!! Nie jestes piewrszym pierwszym który ma taki problem i pisze to na tym forum. wiec wysil sie troche i uzyj wyszukiwarki a potem czytaj!! Nikt ci wszystkiego nie napisze tak jak bys sobie to ty zyczył
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 157 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1578
za dużo na klate ćwiczeń

Zginąć w walce to żyć wiecznie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1742 Wiek 1 rok Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17683
Poniedziałek: Klatka
1. Wyciskanie sztangi (chwyt szeroki) na ławce poziomej 4x (12 - 8) /progresja / skos daj tutaj albo do sztangielek
2. Wyciskanie sztangielek na ławce poziomej w góre 4x (12 - 8) stały cięzar
3. Rozpietki na płaskiej 3-4x 10 /stały cieżar
4. Ostatnio zrobilismy ławke skosna i zaczelismy robic na skośnej głowa w gore 4x 10 .. progresja / wywal

TRICEPS
1. Wyciskanie francuskie siedząc ze sztangielka 4x (12 - 8) progresja
2. Wyciskanie francuskie leżac ze sztangą 4x 10 (stały cięzar)
/ wywal
daj coś innego np. zginanie ręki w podporze albo jak masz wyciąg, możesz dacć pompki w podporze tyłem


ŚRODA : PLECY i Barki - i tu wlasnie jest problem bo obijam sie na tych treningach nie chce obciązać pleców jestem jeszcze młody i mam zamiar urosnąć dlatego cwiczylem praktycznie tylko barki .. i tu prośba do was i zalecenia natemat cwiczen co do pleców i barków podajcie cwiczenia na Barki ktore w najmniejszym stopniu obciazaja plecy i napisze jeszcze coś do tych pleców

Masz drążek ? wyciąg ?
Podciąganie 4xM
Unoszenie "wiosłowanie" sztangą w opadzie tułowia 4x12-10-10-8 prog
To samo tylko sztangielka 4x10-12
szrugsy 3x15
unoszenie tulowia z opadu 3x15


BARKI :
1. Wyciskanie sztangielek siedząc 4x (12 - 8) tylko tutaj daj progresje i mozesz dać sztange
2. Unoszenie sztangielek na boki 4x (12 - 8)
3. Unoszenie sztangielek na boki w opadzie 4x (12 - 8)

PIĄTEK : Biceps ; Przedramiona
1. Uginanie ręki ze sztangą (modlitewnik) podchwytem 3x (12 - 8)
2. Uginanie ręki ze sztangielkami (chwyt młotkowy) 3x 10 stały ciezar
3. Uginanie ręki ze sztangielką w oparciu o kolano 2-3x 10 stały cieżar

zginanie nadgastków podchwytem 3x15
nadchwytem 3x15


A nogi to gdzie ? daj na looz z progresja. Daj ją tylko w ćwiczeniach na duże partie lub takie jak: biceps modlitewnik/ w staniu i wyciskanie na barki.. Chce Ci się przekłądać 0,5 kilo do unoszenia bokiem ? ee NOGI !!

Destiny is in your hands.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
MoonBlade
Poniedziałek: Klatka
1. Wyciskanie sztangi (chwyt szeroki) na ławce poziomej 4x (12 - 8) /progresja / skos daj tutaj albo do sztangielek
piszesz skos o co Ci chodzi o lawke skosna? masz tutaj przecierz
4. Ostatnio zrobilismy ławke skosna i zaczelismy robic na skośnej głowa w gore 4x 10 .. a piszesz zebym wyrzucil wytlumacz
a pozatym glownym zalozeniem tego tematu byla odpowiedz co do moich plecow aby ich nie obciazac zastanawialem sie nad ich wyrzuceniem ..a ty mi piszesz Szruksy .. wiosłowanie ... moze jeszcze dziendbory ? wogole plecow nie obciaze i urosne do 180 cm wzrostu ;]drązek mam i robie 4x max ale tez rowno wchodzi na plecy powtarzam ze che urosnac !
co to przedramion zapomnialem napisac robie podchwytem zginanie nadgarstkow ze sztangielkami ale nachwytem ciezka sprawa zaraz to obadam ..Nóg nie robie i tak mam wystarczajaca obciazone po treningach i nie zamierzam ich cwiczyc // co do progresji masz racje ale czy nie pomaga ona w treningu na mase? napisz jeszcze czy jest dobra ilosc powtorzen i cwiczenia jakie wykonuje trza wkoncu przywolac mase miesniowa :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 59 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 234
1 sprawa...
ZA NIM ZACZNIESZ POZOWAĆ POĆWICZ TROCHE PRZED LUSTREM...

2 sprawa...
PRZESTAŃ SZPANOWAĆ PRZODEM A WEŹ SIE ZA TYŁ ALBO TAK ZŁĄCZYŁEŚ ŁOPATKI ALBO masz 0 lub 1% MOTYLA...

pozdro

Walcz, Walcz, Walcz...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
po pierwsze nie wiem co sie prujesz do zdjec i pozowania stoje sobie jak sobie chce i g%%wno Cie to powinno obchodzic ! pisalem bez zbednych komentarzy tylko odpowiedzi na pytania nie wiem czy chciales przykozaczyc Sam czy cos ale Ci nie wyszlo :) a łopatki mam wystające ale tez %%% Ci do tego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
PROSZE O ODPOWIEDZ DOTYCZACĄ PLECÓW .. oraz treningu ..

napompowany za pozatym cwicze 5 tygodni wiec uwaga zbedna :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 541
Mogłbyś zamiast pleców cwiczyc np nogi.
I tak patrze czy nie lepiej byloby ci cwiczyc
pon klata/barki
sroda nogi/plecy
piatek bic/tric?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 541
Mogłbyś zamiast pleców cwiczyc np nogi.
I tak patrze czy nie lepiej byloby ci cwiczyc
pon klata/barki
sroda nogi/plecy
piatek bic/tric?

Prosilbym o usuniecie tego posta gdyz net mi nawala i nie wiedzialem czy wyslalo sie czy nie. z gory przepraszam

Zmieniony przez - Jurekszefo w dniu 2006-11-23 23:09:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
taki trening nie wchodzi w gre co do nóg napisalem ze gram w pilke nozna ... widze ze chyba nikt nie pomoze na tym forum ! ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1742 Wiek 1 rok Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17683
napisałem Ci co i jak. Atlas + inne treningi oblukaj. To, że coś zrobiłeś nieoznacza, że masz już na tym ćwiczyć. 3 ćwiczenia na kalte lux. Pzoatym ACT skończyłeś ?
Daj na loz z tym wzrostem. Może wogule niećwicz bo Ci zaszkodzi. Pierw coś poczytaj, się dowiedz, a potem piszz głupoty. A wzrost se w dupe wsadź... Nierób MC i narazie Przysiadów - chociaż to też głupota, ale żeby PLECÓW niećwiczyć na drążku i wiosłowanie.. buahaha


Zmieniony przez - MoonBlade w dniu 2006-11-24 15:20:12

Destiny is in your hands.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan treningowy do oceny

Następny temat

Trening do oceny, Prosba o dorade

WHEY premium