SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening na drążku i jego efekty

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17215

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 549 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4059
Fajnie fajnie ;dD
Ale jak ktoś tu zauważył, sprinterzy trenują z ciężarami, szczególnie nogi ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 876 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 37714
Fajny filmik :)
SOG!

LUdzie którzy bija koksy są dla mnie niczym... nIczym bracia

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1141
klima92: Dawno nie sprawdzałem, ale zeszłej zimy robiłem 3 serie po 25 podciągnięć z 1min przerwą pomiędzy seriami. Co do treningu na ilość podciągnięć to na mnie najlepiej działa robienie bardzo zróżnicowanych ćwiczeń na drążku (podchwyt/nachwyt, wąsko/szeroko, obciążając bardziej jedną stronę, nogi w poziomce itp.) Na takim treningu na drążku zazwyczaj robię dość dużo serii (tak koło 15-20) i powtórzeń tak żeby się zmęczyć, ale żeby każde było dobrze technicznie wykonane.

Co do treningu z ciężarami to trenowałem trójbój na 2 lata temu, i generalnie chodzę na siłownię ale poza sezonem na treningi na świeżym powietrzu (czyli jesień zima) I wtedy jak najbardziej z żelazem się bawię. Mimo to po prostu wolę trenować z własnym ciałem, bo sprawia mi to więcej frajdy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 235 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 38184
za***iście ;o nie ma*****a sog sie nalezy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1050 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25636
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1141
Ciężko mi powiedzieć bo nie znam twojego organizmu. Każdego ciało reaguje inaczej na trening. Ale nie wydaje się żeby to był zły trening.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1505 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22139
Bardzo fajnie to wygląda :) Sog
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1050 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25636
ostatnie pytanko mówiłeś, że robisz nawet 15-20 serii podciągania. ale to dziennie? jeżeli tak, to czy nie przetrenujesz pleców, co będzie oznaczać braku efektów w podciąganiu?

dopytuje sie tak, gdyż mój trening jest nastawiony na jak największą liczbę podciągnięć (obecnie robię gdzieś 16 a chcę dojść do 21 za 1,5 roku)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1141
Nie nie trenuję na drążku codziennie. Zazwyczaj robię 1-2 treningi na drążku w tygodniu i do tego 1 raz w tyg się wspinam. +duża suplementacja bcaa i raczej nie odczuwam efektów przetrenowania pleców.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 95 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10309
Sprawność bardzo dobra. Ramię, Bark prezentują się ładnie na tej ściance. Pokaż przód.

Dobra muzyczka. Chyba z Death Note.

"Siła człowieka nie polega na tym, że nigdy nie upada, ale na tym, że potrafi się podnosić"

Konfucjusz

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Crack17 str. 6,7,8,9,10

Następny temat

Emek-nowe fotki str 6.

WHEY premium