SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening na 30 minut

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2759

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1772
Płeć : M

Wiek : 33

Waga : 85

Wzrost : 186

Cel treningowy : masa

Staż treningowy na siłowni : roczna przerwa od półtora miesiąca wchodzę na ciężary, wcześniej 3 lata

Uprawiane inne sporty : brak

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki) : full

Dieta : carb cycling

Przeciwskazania medyczne : brak

Zażywane suplementy : białko

Ostatnio przerabiany plan: brak

Ciężary w podstawowych ćwiczeniach (przysiad, klasyczny martwy ciąg, wyciskanie na ławce leżąc): Przysiad pełny 3x95kg MC 5x115kg WL 5x75kg


Witam,
potrzebuję jakiś minimalistyczny trening, bo mam czas na trening tylko z rana. Od 9 do 9:40 w tym czasie jestem na siłownii.
W chwili obecnej przerabiam RPT. Przed każdym treningiem rozgrzewka skakanka 5-8 minut, po każdym treningu 5 minut rozciągania, więc na trening mam około 30 minut.

Pon
plecy:
martwy ciąg rozgrzewka 5 x sztanga 5x 40 5x 60 5x 80 2x100 właściwe serie 5x115 7x100 9x90 co tydzień dokładam 5kg
podciąganie podchwytem z obciążeniem 5 x mc+16 5 x mc+6kg 5 x mc

Środa
klatka:
Wyciskanie leżąc rozgrzewka 5xsztanga 5x40 5x60 właściwe 5x75 7x65 9x55
Dipsy 5 x mc+15kg 7 x mc+5kg 9 x mc

Piątek
Przysiad pełny rozgrzewka 5 x sztanga 5 x 40kg 5 x 60kg 5 x 80kg właściwe 3x95kg (miało być 5 nie dałem rady) 7 x 85kg 9 x 75kg
Wyciskanie żołnierskie 8 x sztanga 8 x 30kg 8 x 40 kg 4 x 47,5kg

Podane ciężary są z ostatniego treningu. Zastanawiałem się jeszcze nad cross fitem bo jest krótki a wyczerpujący, ale na nim raczej z tego co czytałem masy nie zrobię.

Dieta w dni treningowe wysoko węgle, w dni nie nietreningowe wysoko tłuszcze. Białko mniej więcej na stałym poziomie 2g.

Jeśli ktoś ma jakieś sugestie by trening w tak krótkim czasie mógł wyglądać inaczej to po proszę o wskazówki. Moim celem jest dobić do okolic 95 kg.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Usunięty przez ronie220 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 62 Wiek 4 lata Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3393

RAZ RAZ

...
Napisał(a)
Usunięty przez ronie220 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 62 Wiek 4 lata Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3393

RAZ RAZ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Trochę mała objętość. Rozciągaj się w domu przed snem to zaoszczędzisz trochę czasu .
I dodaj po 1-2 ćwiczenia na każdą partię.

Poniedziałek klatka + barki + triceps

1.Wyciskanie
2.Wyciskanie na skosie hantli 5 x 10 - krótkie przerwy

1.Wyciskanie żołnierskie
2.Wznosy boczne z 30s przerwami

1.Francuz lub dipy/wycisk wąski

PLECY i biceps

1.Martwy ciąg
2. Podciąganie w super serii z jakimś wiosłowaniem

1.Uginanie stojąc

NOGI

1.Przysiady
2.Martwy na prostych nogach

i super serie wykroki z uginaniem podudzi.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jazda na rowerze jako aerob.

Następny temat

Plan na masę do oceny

WHEY premium