SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening domatora - ocena ćwiczeń + plan

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1145

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 199
Wiek: 22
Waga: 69
Wzrost: 172

Prowadzę studencki tryb życia, więc nie ma zbytnio czasu na uczęszczanie na siłownię. Z pomocą kolegi prozaca poprawiłem swoją dietę i zalecił mi żebym zobaczył sobie coś w dziale Trening Domatora.

Pierwsze linki z google pod hasłem Trening Domatora odesłały mnie do planu treningowego niejakiego Pana Jacka Bilczyńskiego(http://facet.interia.pl/aktywnosc/news-9-prostych-cwiczen-plan-treningow-dla-domatora,nId,630170#pst53832913). Wpadł mi w oko ten trening z tego powodu, że nie wymaga użycia żadnego sprzętu, którego na stanie nie posiadam. Zastanawiam się czy niesie on za sobą pozytywne skutki w postaci(uwidocznienia mięśni itp). Celem nr 1 jest poprawa przede wszystkim sylwetki, a potem skupię się na kwestiach czysto 'sportowych'. Czy ktoś z Was mógłby zerknąć i wypowiedzieć się odnośnie tego planu?

Jak ktoś się wypowie odnośnie tego planu to rozpiszę sobie ten plan oraz wrzucę fotki mojej aktualnej sylwetki bo może coś w tym planie będzie lepiej zmienić :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Słaby ten plan. Nie ma nic na plecy, czy barki. Poczytaj tematy podwieszone w tym dziale.

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2360 Napisanych postów 30611 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270717
jw
plan słaby,niekompletny

co znaczy dla Ciebie "typowo studencki tryb życia"?

Zmieniony przez - QUEBLO w dniu 2013-09-30 18:56:02

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 199
To nie powinni takich ludzi promować :)

Tryb studencki w moim akurat znaczeniu to zajęcia od 8-20 i możliwość ćwiczenia w domu po powrocie.

Warto dodać te partie do tego treningu, czy zmienić go całkowicie?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak uzyskać ładny kaloryfer

Następny temat

Dobór powtórzeń

WHEY premium