SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak uzyskać ładny kaloryfer

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 766

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 16
Witam, a więc zacznę od tego że się przedstawię.. Mam na imię Łukasz i mam obecnie 16 lat, chciałbym jakoś zmienić swoją sylwetką na lepszą i zadbaną.. Teoretycznie chodzi mi o to by uzyskać ładny kaloryfer, ćwiczę do tego hantlami 10 kg na mięśnie jak i na klatkę piersiową.. Jestem dosyć wysoki jak też inni mówią, dawno nie sprawdzałem swojej miary lecz myślę że będzie to około 165 lub więcej.. Co do swojej wagi to przez całe życie byłem chudy więc nie mam żadnego zbędnego tłuszczyku który utrudniał mi sprawę bo jak na swój wzrost i wiek ważę około 60kg, tak wiem to bardzo mało lecz mam taką przemianę materii, jem dużo lecz nie odbija mi się to na żadnym brzuchu w postaci tłuszczyku.. Chciałbym ćwiczyć w domu, nie na siłowniach.. Żadnych proszków lub diet. Dziękuje za każdą wszelką pomoc.:)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2359 Napisanych postów 30605 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270689
na początek moze wyprowadźmy Cie z kilu błędów...

1) Nie jesteś wysoki. 165cm nawet jak na Twój wiek to nie jest jakoś dużo
2)klatka piersiowa to też mięsień
3) żeby mięśnie uwidocznić,wypadało by je mieć

tak wiec najpierw coś przymasujas potem bierz się za rzeźbę.
Przykładowe plany masz w podwieszonych postach

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 729 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4267
Chcesz osiągnąć coś bez diety? I jak sobie wyobrażasz kaloryfer bez innych mięśni? Ja w twoim wieku mierzyłem 184 więc jakieś 20cm więcej, czyli tak jak napisał mój poprzednik nie jesteś wysoki, nic więcej nie można dodać do teco co powiedział QUEBLO.
aa i tobie się wydaje, że dużo jesz, jakbyś dużo jadł to byś tył.

Zmieniony przez - Asams w dniu 2013-09-28 02:27:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 16
Hmm.. No rozmiem, tylko czy ktoś mógłby mi pomóc dobrać dla mnie odpowiednią dietę, nie wiem od czego zacząć.:>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 729 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4267
dział dieta, a tyle co wiem, to jedz produkty bogate w białkoi jedz dużo ryżów i makaronów.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening dla 15 latka

Następny temat

Trening domatora - ocena ćwiczeń + plan

WHEY premium