SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening do oceny

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1752

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 311
Nie zaprzeczam, od wszystkiego coś tam urośnie, wiadomo że od podciągania najbardziej - jak się robi różne warianty tych ćwiczeń to może nawet pewnie coś więcej. Ale zdecydowanie potrzeba do tego rozsądnego planu i jednak lepiej ćwiczyć całe ciało, w szczególności pomijane przez większość początkujących nogi. Ćwiczenie na hura byle zrobić 100 powtórzeń nie ma sensu, chyba tylko jedynie by zrobić te 100 powtórzeń co w dłuższej perspektywie zwiększenia mięśni nie oznacza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No tak ale mówicie żebym nie robił pompek tylko całe ciało.A ja przecież mówiłem że robię pompki,podciąganie,hantle,ćwiczenia na brzuch i piłkę nożną ,czyli przecież ćwiczę całe ciało.Chodzi mi o to żeby ciało odpowiednio przygotować do września i wtedy pójść na siłownię i wiadomo że zajmować się nadal całym ciałem ale głównie chciałem podnosić na klatkę gdyż po tych ćwiczeniach co do tej pory robię to wszystko rośnie tylko nie klatka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jeżeli jednak uważacie że to nie są wystarczające ćwiczenia.To ktoś mi inaczej ułoży trening z zastosowniem tylko ćwiczeń bez sprzętu,ewentualnie drążek i hantle ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 311
Nie pisz post pod postem;) Przy swoich odpowiedziach masz taki znaczek notesiku, tam możesz poprawić post;) Chociaż kiedyś nie było tu tak, że po wciśnięciu Entera się wysyła odpowiedź i mi też to przeszkadza:)

Masz taki ułożony plan w tym dziale już - https://www.sfd.pl/Plan_treningu_dla_osób_początkujących__foty_str._12-t359947.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To jest trening ogólno-rozwojowy dla amatorów.A ja ćwiczę rok i teraz poprostu chcę trening który głównie skupi się na większej ręce i większej sile,staram się także ułożyć sobie dietę.To jest taka wprawa przed siłownią na która zacznę chodzić od początku roku szkolnego
Bardziej by mi zależało na jakiś dobrych ćwiczeniach z hantlami i drążkiem


PS: Dzięki za info z ołówkiem :D

Zmieniony przez - Dragon132 w dniu 2013-07-21 13:00:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 476 Wiek 25 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 4579
Zacznij od Mawashiego! Powinno się ćwiczyć całe ciało, a nie tylko korpus, gdzie nogi ?! I tak jak koledzy wyżej te strony 100pompek.pl itd. nie mają większego sensu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 311
Dragon132
To jest trening ogólno-rozwojowy dla amatorów.A ja ćwiczę rok i teraz poprostu chcę trening który głównie skupi się na większej ręce i większej sile,staram się także ułożyć sobie dietę.To jest taka wprawa przed siłownią na która zacznę chodzić od początku roku szkolnego
Bardziej by mi zależało na jakiś dobrych ćwiczeniach z hantlami i drążkiem


PS: Dzięki za info z ołówkiem :D

Zmieniony przez - Dragon132 w dniu 2013-07-21 13:00:34


Trochę na siłę chyba chcesz zostać przy tym co miałeś, każdy tutaj Ci poleci ten trening, nie dlatego, że jest tylko dla amatorów, a dlatego, że jest dobry. Nie ma sensu przez miesiąc i na takim poziomie skupiać się na większej ręce, tymbardziej siły w takim czasie nie wyrobisz. A jak masz hantle i drążek możesz spróbować np. planu z tego tematu : https://www.sfd.pl/[art]_Pierwsze_kroki_w_domowym_treningu.-t528625.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Okej to zastosuje się do tego treningu.Dodawać też ćwiczenia według swojego upodobania jak np od czasu do czasu hantelki albo coś takiego ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 214 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3272
Tak możesz dodawać hantelki żeby urozmaicić trening dla nowych bodźców dla mięsni:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 311
Tyle, że z głową, a nie że sobie dodasz np 3 ćwiczenia po 100 powtórzeń czy coś ;) Ogólnie polecam przejrzenie wszystkich pogrubionych tematów w tym dziale i dziale dla początkujących, bo powinieneś znać przynajmniej te podstawy.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mój tygodniowy plan ćwiczeń do sprawdzenia

Następny temat

[DZIENNIK] deszami9 - PROTEOTEST

WHEY premium