SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening dla 14latka

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1524

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 32
Witam.
Piszę do was w sprawie treningu, ponieważ chciałbym się jakoś przygotować przed Muay Thai, aktualnie mam 14 lat i trochę kiepsko z siła u mnie ;/ Ważę 40kg i mam 154cm wzrostu.
Mam Astmę i Alergie, leki jakie zażywam:
BudiAir (budesonidum) i Ventolin (Salbutamolum)


Płeć: Mężczyzna

Wiek: 14 lat

Waga: 40 kg

Wzrost: 154 cm

Cel treningowy: być bardziej wytrzymały i silniejszy

Staż treningowy na słowni: Nic

Uprawiane inne sporty: Breakdance

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): nie posiadam ;/

Dieta: Żadnej

Przeciwskaznania medyczne: Asmta i Alergia

Zażywane suplementy: Sterydy w lekach na astme

Zmieniony przez - Rezac w dniu 2010-09-07 15:33:42
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 684 Napisanych postów 4722 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90871
Znawcą nie jestem, ale powie ci to pewnie każdy, siłownia odpada, najlepiej zajrzyj do działu trening w domowych warunkach, najlepsze ćwiczenia dla ciebie to będą napewno pompki różnych rodzajów, brzuszki, przysiady. Dzięki tym ćwiczenią napewno osiągniesz swój cel ;)


Zmieniony przez - kamils31 w dniu 2010-09-07 15:37:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 32
wspomniałeś o pompkach a ja zapomniałem dodać, że po 5 pompkach coś mnie chwyta w prawym mięśniu, jak chodziłem na breka tak nie było i robiłem bez problemu po 30-50 niekiedy za kare 60 pompeczek a po 2ch miechach mnie coś chwyta a lekarz mi powiedział, że mam dużo nie ćwiczyć

Zmieniony przez - Rezac w dniu 2010-09-07 15:44:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 684 Napisanych postów 4722 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90871
To poczekaj na opinie fachowców, ja ci juz nie pomogę ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 312 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4159
Masz 14 lat,chcesz chodzić na MT?Ok.To idź!Siła przyjdzie z czasem.Siłownie sobie daruj jak narazie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 200
Wroc za 3 lata
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5082 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18700
Wroc za 3 lata
daruj sobie takie odpowiedzi, oczekiwał konkretnej odpowiedzi na temat.

Do autora, jeśli chcesz ćwiczyć Muay Thai musisz skonsultować to z lekarzem, z tego co przeczytałem bierzesz jakieś leki. Co do siły masz na razie 14 lat więc za dużo nie wymagaj od siebie, z wiekiem bedzie ona większa, siłownie na razie zostaw.

Spokojnie, w sumie mozesz mnie nie lubic, tak jak ja nie lubie ludzi, ktorzy mówią by mowic.

Pozdro&Poćwicz!
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 344 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7429
"Lekarz mi powiedział" Nie słuchaj takich lekarzy bo to durne pały idź do jakiegoś sportowego on Ci doradzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 32
ok dzięki, a są jakieś wskazania co do brzuszek?? Bo czytałem, że ASW (czy jakoś tak) jest wskazane od 16 roku życia czy to prawda???

I przepraszam, że tak dużo pytam po prostu chcę się dowiedzieć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5082 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18700
Rezac kto pyta nie błądzi, po to tu jesteśmy zeby pomóć
ABS II jest bardziej efektywny niz A6W także moge ci polecić ABS II.

Spokojnie, w sumie mozesz mnie nie lubic, tak jak ja nie lubie ludzi, ktorzy mówią by mowic.

Pozdro&Poćwicz!
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 32
tak ale czy to czemuś szkodzi?? bo niby przed 16 rokiem życia to wpływa jakoś źle na sylwetke
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

VARJO99/Mój pierwszy dzienniczek/Masa > w przyszłości rzeźba

Następny temat

FBW do sprawdzenia

WHEY premium