SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening dla 14 latka

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2714

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2032 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15756
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 51
Ej to niech ktoś ułoży mi dietę. Przypominam 45kg/160cm/14 lat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 602 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2370
Dieta w dziale odżywianie:
https://www.sfd.pl/Odżywianie-f10.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 51
A tak w ogóle co do tamtego planu treningu to na brzuch to raczej poziom 1 a nie A.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5005 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19714
Alex,

na początek poziom A. Możesz nie dać rady z 1 poziomem.

Dieta w tym wieku to głupota. Rośniesz, potrzebujesz dużo składników odżywczych. Na mierzenie posiłków przyjdzie jeszcze czas. Zastosuj się do 10 wskazówek żywieniowych (wyszukiwarka) i będzie git.


pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 51
Ale A jest dla tych co nigdy nie ćwiczą mięśni brzucha. A co do diety to chodziło mi w jakich porach mam jeść te tuńczyki itp. Bo się wyposażyłem w tuńczyka pierś z kurczaka serki wiejskie banany
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 51
Zrobiłem sobie poziom 2 przed chwila i bez trudu go zrobiłem wiec pierwszy jest jeszcze prostrzy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 602 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2370
staraj się jeść 5 posiłków co ok 3h, w ilościach jakie uważasz za stosowne. Banany raczej tylko po treningu, lub po innym wysiłku fizycznym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 400 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1889
jak dla mnie to jestes za mlody zeby stosowac trening na silowni.
wedlug mnie powinienes ograniczyc sie do cwiczen wlasnym ciezarem ciala.
po za tym pisza ze jestes chudy jak patyk ale to normalne bo jestes jeszcze mlody, podrosniesz troche wiecej i przytyjesz z wiekiem.
Jak narazie popraw ogolna sylwetke ciala i nie pracuj treningiem specjalistycznym.
rob pompki
pompki w podporze tylem
podciagaj sie na drazku
rob przysiady z plecakiem
stawanie na palcach z plecakiem
biegaj, w tej chwili twoim glownym celem nie powinien byc rozwoj silowy ciala a kordynacja ruchowa bo sile wyksztalcisz pozniej jak bedziesz starszy a kordynacji juz nie.

ból to fikcja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 51
O moją kondyche to się nie bój. Dobra zastosuje sie do cwiczen typu pompki przysiady podciaganie i hantelki bo po toje kupiłem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

planik

Następny temat

Plan ćwiczeń

WHEY premium