SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening dla ładnej, zdrowej sylwetki - 15 latek

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4653

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 831 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9563
mozesz. a6w rob codziennie :)

...Co nas nie zabije to nas wzmocni...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2533 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21926
tylko w odstępach czasu bo a6w jest "męcząca", hantle jak największe regulowane, ja zakupiłem na allegro za 200zł dwa po 25kg, rzecz jasna zdjąłem sobie większość z tego i ćwicze 10-tkami, 5-tkami, to są dwa gryfy i obciążenie, dowolna konfiguracja, możesz sobie zakupić długi gryf, bo hantle przy niektórych ćwiczeniach są niestabilne a długim gryfem wykonasz dokładniej ćwiczenie, tak mi się wydaje. Tak czy inaczej z hantli mam 50kg obciążenie, które dowonie sobie wkładam na długi prosty gryf, dokupiłem jednak troche razem z gryfem bo czasem jest to uciążliwe zmieniać całe obciążenie, generalnie jest git i polecam ci takie rozwiązanie, tylko patrz jaka średnica gryfu i gryfików będzie oraz średnica otworu krążków, różnice +- 1mm nie zrobią chyba różnicy ale sam to sprawdź

Co mnie nie zabije to mnie wzmocni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1585
ja bym proponowal TRENING SIŁOWY BEZ SPRZĘTU juz po pierwszym poziomie sa widoczne efekty polecamjavascript: test('');
javascript: test('');

> "All of your dreams come true, if you have courage to pursue them" <

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 48 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 614
Kupcie ekspander i tak róbcie:
pompki szerokie 2x20
pompki wąskie 3x30
pompki na poręczach 2x20
rozciaganie ekspandera przed brzuchem 2x10
rozciaganie ekspandera zza pleców 2x10
rozciaganie ekspandera trzymajac jedna czesc noga a reką ciagnac w góre na prawą i lewą reke 2x10.
pozdro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 181 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 826
poszukaj sobie trening domatora i kup sobie ekspander!
a6w tez rob
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 49 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 246
kto ma kontak ze: zły1910???
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Totalny świerzak :(

Następny temat

opuszczony trening ?

WHEY premium