SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening bokserski

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4599

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2300 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5377
a własnie ze spowolni. inna sprawa ze trening na siłowni trzeba robic conajmniej 3 razy w tyg, a bokserski conajmniej 2.
zauwazcie ze boskerzy nie sa tak przypakowani, w boksie to polega na tym by porzy swoim wzrosice miec jak najnizsza wage.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 706
zaczynalem treningi bez trenera,uczyłem się sam boksować nie z filmów bo tam bajki i głupoty są,lecz patrzałem na walki bokserski potpatrywłem i kopiowałem kombinacje sposoby zadawania ciosów ,trenowalem tak ponad pół roku potam zapisałem się do klubu okazało sie ze bardzo duzo rzeczy niewiedziałem ale również okazało się że bardzo duzo rzeczy juz umiem,trener troche mnie poustawiał i walczyłem jak równy z równym z kolesiami którzy mieli po 30 walk i trenowali po kilka lat.,bo boks wcale nie jest taki skąplikowany ,trzeba tylko być upartym trenowac i trenować a potem samo przychodzi że to ma być tak a to tak,a jesli robisz coś zle to dostajesz po glowie i juz wiesz że musisz to zrobić inaczej.ha znajdz kolege z którym będziesz cwiczył kupcie jakies miękie rekawice kaski ochraniacze i zacznijcie się bawic w boks ,instynkt sam wam podpowie wiele rzeczy co jak ma być,jak trzymać ręce zeby nie dostać ,że szybkośc jest ważniejsza niz siła, że trzeba miec kondycje itd. potem zobaczysz czy wogole ci się to podoba i pomyslisz o dalszym szkoleniu się ja tak robiłem ijest dobrze ,to dozobaczenia w lidze i powodzenia .

torpeda

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 144 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5947
a tyson i breawuster

Life is brutal and full of zasadzkas*...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2300 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5377
brewster jesli juz.

waga ciezka jest tu wyjatkiem,

ja nie mówie ze bokser w zyciu sztangi nie widział. ale nie trenuja tak jak kulturysci.

a co do wypowiedzi kolegi co twierdiz ze sie sam naucyzł wlaki ogladajac to pozostawie to bez komentarza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 706
NIE OCZEKUJĘ KOLEGO TWOJEGO KOMENTARZA, WYPOWIEDZIAŁEM SIE BO NIE ZGADZAM SIE Z TWOIMI POGLĄDAMI ŻE NIC SAMEMU SIĘ NIE NAUCZYSZ,NIEMAM ZAMIARU CI NIC UDOWADNIAC NIE ZALEŻY MI NAT YM A BOKSERZY CWICZĄ NA SIŁOWNI.

torpeda

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2300 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5377
pewnei ze ciwcza ale jka juz pisłąem wygaldato zupelnie inaczej niz zwykly trening.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 706
WIDZIAŁEM TRENING MIKE TYSONA NA SILOWNI WYCISKAŁ NA ŁAWECE SZTANGE, ROBIL PRZYSIADY,CWICZYL NA BICEPS HANTLAMI ,I CO TY NATO? JAKOS NIE WIDZIAŁEM ZEBY BYŁ WOLNY LUB SPOWOLNIONY WRĘCZ PRZECIWNIE A BRAL NA KLATE PODOBNO PONAD 200 KG ,,WYTŁUMACZ MI WSZECHWIEDZĄCY..???

torpeda

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2300 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5377
co ja mam Ci tłumaczyc, pojdz do pierwszego lepszegotm renra od boksu niech ci wytłuamczy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 706
JA WIEM ALE WIDZE ŻE TY NIEWIESZ,

torpeda

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3376 Wiek 110 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 51101
Jeśli nie masz żadnej bazy, nie znasz podstaw to faktycznie domowy trening może Ci nie wiele pomóc. Ale szczerze mówiąc lepiej robić to niż nic

Never Too Late
"Nie w szczepionkę k***O!!!"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

sw a siłownia pytanie!

Następny temat

PROBLEM Z KOLANEM - Kyokushin

WHEY premium