SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening a alkohol

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 22397

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 127 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3852
ludzie przecież raz na jakiś czas można się napić, nic większego sie nie stanie, tylko nie przesadzać i nie robić tego cały czas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2326
wiec jak se pierd*** z 0,5L raz na miesiac to mi biceps nie odpadnie?? w takim razie oszukali mnie na silowni
a tak serio, to czy jesli jestem na cyklu kreatynowym , to jak wezme 1 piwo to moga byc jakies drastyczne spadki, albo obnizenie formy??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Ja tam ******le nie pije raz na jakis czas ale to bardzo rzadko a jesli biore kretke tak jak np. teraz to juz wogle nie ma*****a we wsi zeby mnie namowic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 51


brać trza przykład z ruskich braci przepiją każdego<wiem bo znam>a i tak h**e nie do za****nia są, sku*****ny niemiluchy.

mądre słowa:
bij każdego fafika na swej drodze<zwłaszcza tych dużych>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 51


najlepiej mieć twardy łeb i jeszcze bardziej twardego muła, a najtwrdszego trzeba mieć ..sami wiecie bo znów mnie wygwiazdkują

mądre słowa:
bij każdego fafika na swej drodze<zwłaszcza tych dużych>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2025
Alkohol na kazdego dziala inaczej. Niektorzy szybko sie upijaja i maja mega kaca, inni moga pic cala noc a kaca nie maja prawie wogole. Podobnie jest z miesniami. Jednym szkodzi bardzo, innym prawie wogole.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 293 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5860
czyli ja mógłbym pić bo mam mocną banie i nie mam kaca potem
ale dochodzą do tego jeszcze aspekty moralneza dużo niemiłych historii się wydarza w trakcie takich libacji i trzeba się potem tłumaczyć, na szczęście rzadko policji ja wybieram abstynencję
"trening a alkohol" - wydaje mi się,że albo jedno albo drugie chociaż wiadomo - tu jest Polska i tu się pije
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
ostatnio kupilem CP Biogenix'a (jablczan kreatyny), zaczelem brac od 23 pazdziernika, a 19 listopada mam polowinki...co z tym zrobic? jablczan mam na jakies 40dni...jakie macie propozycje?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
ok, zmiana pytania, juz wiem co zrobic ;)
nastepny zestaw to:
czego warto wiecej jesc przy braniu kreatyny a czego unikac?
czy warto dosypac glukozy do napoju z kreatyna?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bleeeeeh
co za gupoty
ja niewiem ale ja jak pije to halny wieje po 8 piwie, a na drugi dzien zero oznak jakiegos picia hehie

no i jakos nie jestem kilka lat w plecy z treningami

kurde a moze ja mam taka genetyke hiehie

bez picia nie ma zycia :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening barków bez wyciskania

Następny temat

kick + silownia - prosze o ocene planu!

WHEY premium