SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening Lafaya, obwody

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1015

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 271 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10000
Witam, czy ktoś mi mógłby wytłumaczyć na czym polegają obwody w Lafayu? i od jakiego poziomu mam je wykonywać jeżeli zależy mi na masie mięśniowej? bo chyba nie chodzi o to żeby wykonywać poziom II np 2 razy pod rząd? bo to było by bez sensu chyba nie? po drugie nie chce ćwiczyć dłużej niż 1h jestem typowym ekstra ektomorfikiem.. z góry dzieki;/ jestem teraz na drugim poziomie.. zaczynałem od 6x5 powt. To mój 3 treening i doszedłem do 6x8 tak jak radzą w książce co trening zwiekszać po jednym powtórzeniu w każdym ćwiczeniu jeżeli da rade, narazie jakos idzie.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2340 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20535
Narazie spokojnie jedź aż do V poziomu. Potem dopiero robisz obwody.

To o czym wspomniałeś to tzw. "miniobwód". Tzn. cofasz się do niższych pułapów (ale trochę większych niż na samym początku) i jedziesz... z tym, że miniobwody są polecane dla osób, którym zależy na wynikach ilościowych (kłóci się z Twoim celem-masą).

Jeżeli masz mało czasu to spróbuj dzielić treningi. I polecam zakup II tomu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 26 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 807
A ja cały czas myślałem, że obwód jest na mase :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 271 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10000
No własnie, więc? jechać cały czas zgodnie z poziomami? czy jednak zatrzymać sie na którymś i cofnąć? jeżeli moim celem jest masa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2340 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20535
cienias21
A ja cały czas myślałem, że obwód jest na mase :)



Czytaj uważnie. Obwód jest na masę, "MINIOBWÓD"-nie.

@abuhamza: jedż dalej do V poziomu. Jak poczujesz, że dalej nie możesz na którymś z poziomów (II, III, IV), to zbytnio się nie forsuj tylko przechodź wyżej. Na V poziomie sprawdź się - spróbuj dojść do 30 powt w B.

Następnie zacznij obwody.

PS. A jeszcze przed obwodami załatw sobie II tom :)

Zmieniony przez - oddy w dniu 2013-01-06 14:52:43
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FBW w domowych warunkach do oczeny

Następny temat

Bieganie, trening, basen

WHEY premium